چاقوکشی مرگبار به خاطر جای پارک خودرو

مردی که بر سر جای پارک خودرو با جوانی درگیر شده بود او را با ضربه چاقو از پای درآورد.

به گزارش تهران نیوز، مردی که بر سر جای پارک خودرو با جوانی درگیر شده بود او را با ضربه چاقو از پای درآورد.

چند روز قبل مسئول یکی از بیمارستان های داراب با 110 تماس گرفت و از مرگ مشکوک مردی جوان خبر داد.

ماموران با حضور در بیمارستان متوجه شدند مرد جوان از سوی فردی در حالی که براثر ضربه چاقو زخمی شده بود به بیمارستان منتقل شده و در آنجا جان باخته است. همچنین ماموران در تحقیق از دوستان پسر جوان متوجه شدند او در جریان درگیری خیابانی با یک نفر به قتل رسیده است. با گزارش این جنایت به بازپرس و دستور قضایی او ، جسد مرد جوان به پزشکی قانونی منتقل شد. با تشکیل پرونده قضایی در دادسرای داراب و دستور قضایی بازپرس پرونده، کاراگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی استان فارس، تحقیقات برای یافتن عامل این جنایت را آغاز کردند.

یکی از همراهان مقتول به افسر تحقیق گفت: روز جنایت من و مقتول به حوالی مرکز شهر داراب رفته بودیم. همان موقع یک مرد جوان که با موتورسیکلت بود به محل پارک خودرو اعتراض کرد. جای پارک خودرو را عوض کردیم. همین باعث ناراحتی مقتول شد. او که پیاده شد دعوا شروع شد. مرد جوان با چاقو او را زخمی کرد و جانش را گرفت.

در ادامه دوست متهم به قتل فراری ،گفتههای مشابهی را مطرح کردند. عامل جنایت نیز تحت تعقیب قرار گرفت و سرانجام بازداشت شد و پس از اظهارات ضد و نقیض به قتل اعتراف کرد. متهم به قتل به افسر تحقیق گفت: من کنار خیابان بودم. همان موقع خودرویی که دو نفر در آن بودند، در محل پارک کردند. به راننده اعتراض کردم که جای دیگری پارک کند که جای پارک خودرو را کمی تغییر داد. اما مرد جوان بنای ناسازگاری گذاشت و بعداز پیاده شدن به سمتم آمد.

وی افزود: او شروع به فحاشی کرد. دعوایمان بالا گرفت و اطرافیان سعی در میانجیگری برای پایان دادن به دعوا داشتند. او سپس با من گلاویز شد و من هم که عصبانی شده بودم با برداشتن چاقویی، به او ضربه زدم که غرق در خون در خیابان افتاد. از ترس فرارکردم و چاقو را در سطل زباله انداختم متهم به قتل پس از اعتراف به جرم خود، روانه زندان شد.

سیتنا انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =