چفیه یادگاردلیر مردان جنگ با دشمنان اسلام است

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم گفت: چپیه ای که بر گردن شما است در جنگ سفره دلاوران بود جای نان، بستن زخم زخمی ها بود، سفری که میروید سفر نور است و باید از این سفر درس های زیادی بگیرید.

به گزارش سرویس فرهنگی تهران نیوز، به نقل از رباط نیوز، سومین کاروان راهیان نور دانش آموزی امروز از مصلی رباط کریم به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.
براساس این گزارش، در بدرقه این نوجوانان، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه شهرستان رباط کریم با اشاره به جنایات رژیم بعث عراق علیه کشور ایران، اظهار کرد:آمریکا که نهاد استکباری در جهان است کمک های بسیاری را به صدام در جهت زمینگیر کردن ایران کرد که در این بین غرب کشور نیز درگیر جنگ ساله دفاع مقدس بود و جایی متبرک با عطر و بوی شهدا است. وی افزود: آن زمان جوانان ما در برابر ظلم دشمنان اسلام ایستادگی کردند و نگذاشتند یک وجب از خاک کشور به دست دشمنان اسلام بیفتد. در ادامه سرگرد هادی ایلکا، فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم نیز ابراز کرد: چپیه که بر گردن شما است در جنگ سفره دلاوران بود جای نان، بستن زخم زخمی ها بود، سفری که میروید سفر نور است و باید از این سفر درس های زیادی بگیرید. IMG_7697 IMG_7688 IMG_7700 IMG_7705 IMG_7702 IMG_7730 IMG_7718 IMG_7744

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =