در ادامه مصاحبه شرکت‌ کنندگان اجاره‌ای همایش فرقه تروریستی منافقین در «ویلپنت» پاریس در خصوص شرکت در این همایش با انگیزه دریافت پول و غذا، یکی از متکدیان پاریس نیز شیوه حضور خود در این مراسم را افشا کرد.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل از موسسه راهبردی دیده‌بان، «مالابایا» اهل آفریقای جنوبی که در مراسم منافقین در پاریس شرکت کرده بود در پاسخ به سوال خبرنگاری که از وی علت حضورش در تجمع مقابل سازمان ملل را جویا شده بود، گفت: من نمی‌دانم! امروز همچون گذشته برای یافتن لقمه نانی در مقابل «گرانت سنترال» مشغول گدایی بودم، دو نفر به من مراجعه کردند و گفتند اگر چند ساعت با گروه ما همراه شوید و در مقابل سازمان ملل با تکان دادن این پرچم‌ها شعار بدهید، 20 دلار و یک وعده نهار به شما خواهیم داد، من هم با خوشحالی پذیرفتم.

این پیرزن سالخورده گفت: آنها به من گفتند ما یک گروه حقوق بشری هستیم و تلاش‌های ما در راه احترام به انسان‌هایی مثل شما است که هیچ سرپناه و کسی را ندارند.

پیرزن دیگری که عکس یکی از سرکرده‌های گروهک تروریستی منافقین را در دست داشت، در پاسخ به این سوال که آیا صاحب این عکس را می شناسید، گفت: نه من کاری به این مسائل ندارم، تنها به فکر گرفتن 20 دلار و صرف یک وعده غذای خوب بعد از چند روز گرسنگی هستم.

وی که علاقه‌ای به معرفی خود نداشت، گفت: گدایی هستم که شب‌ها در گرانت سنترال می‌خوابم (ترمینال مرکزی قطار شهری و متروی نیویورک) و روزها به کار گدایی مشغولم و اگر کسی به من پول بدهد هر کاری که بتوانم، انجام می‌دهم.

گروهک منافقین هرساله در سالروز حرکت مسلحانه این گروه در ایران مراسمی در شهر پاریس ترتیب می‌دهند و در این مراسم برای پر تعداد نشان دادن خود و تشکیلاتشان با صرف هزینه‌های گزاف از شرکت‌کنندگان اجاره‌ای که عموماً از متکدیان و آواره‌های شهرهای اروپا هستند استفاده می‌کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =