کاروان نوروزی شهرری به جنوب کشور اعزام شد

کاروان راهیان نور منطقه ۲۰ با مشایعت جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران، شهردار منطقه ۲۰ و جمعی از مدیران شهری شهرری به مناطق عملیاتی جنوب کشور رهسپارشدند.

به گزارش تهران نیوز ، کاروان راهیان نور منطقه ۲۰ همزمان با روز ولادت حضرت فاطمه سلام‌الله علیها و با مشایعت جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام استان تهران، شهردار منطقه ۲۰ و جمعی از مدیران شهری شهرری به مناطق عملیاتی جنوب کشور رهسپارشدند.

غلامرضا بوربورثانی، جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در جمع شهروندان منطقه ۲۰ گفت: امنیت و آرامش امروز کشورمان را مدیون خون ۲۱۹ هزار شهید و ۵۰۰ هزار ایثارگر دوران دفاع مقدس هستیم.

وی سفر راهیان نور را توفیق ارزشمندی برشمرد و افزود: مهمترین اثر این سفر معنوی این است که بتوانیم شهدا را بشناسیم و به عنوان بهترین الگو به جامعه معرفی کنیم.

تهران تهران تهران تهران

شهدا برای صیانت و پاسداری از  انقلاب و استقلال کشور در مقابل دشمنان اسلام مقاومت کردند

سیداحمد صفوی، شهردار منطقه ۲۰ نیز در ادامه ضمن تبریک روز میلاد پربرکت حضرت فاطمه(س)، شروع سال جدید در کنار شهدا و مناطق نور را توفیقی ارزشمند برشمرد و گفت: شهدا برای صیانت و پاسداری از  انقلاب، سرزمین و استقلال کشور در مقابل دشمنان اسلام ایستادند و مقاومت کردند و امروز شاهد رشد و بالندگی، امنیت و آسایش هستیم.

صفوی افزود: امیدواریم ضمن بهره مندی کامل از انوار معنوی این سفر، به عنوان سفیران، معنویات این سفر را در جامعه به خوبی بسط و گسترش دهید تا همگان از این فضای معنوی استفاده کنند.

شهردار منطقه ۲۰ با اشاره به اینکه سفرهای راهیان نور دو بار در سال به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور انجام می شود، یادآور شد: خوشحالیم با تدبیر شهردار تهران، این رویه و فعالیت در شهرداری تهران آغاز شد تا شهروندان بتوانند به سرزمین نور مراجعه کنند و از محورهای عملیاتی جنوب و غرب استفاده کنند.

بر اساس این گزارش، جمعی از شهروندان منطقه ۲۰ که به عنوان اولین بار از این امکان فرهنگی استفاده می کردند، در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =