کارگاه تولید ماست موسیر تقلبی در شهریار پلمپ شد+تصاویر

یک واحد تولیدی ماست موسیر تقلبی با نام¬های تجاری جعلی در شهریار کشف و پلمپ شد.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، یک واحد کارگاهی در شهریار که اقدام به تولید ماست موسیر تقلبی می کرد، توسط بازرسان اداره صنعت و شبکه بهداشت شهریار کشف و پلمپ شد.

دکتر واشانی

دکتر جمشید واشانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهریار در این باره به راه مبین گفت: طی بازرسی های مشترک ماموران اداره بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و همچنین اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شهریار از واحدهای تولیدی مستقر در این شهرستان، یک کارگاه تولیدی ماست موسیر تقلبی و غیر بهداشتی با برندهای جعلی" میگال"، "نامیناب"، "فراز" و "ملچ ملوچ" شناسایی شد.

واشانی گفت: این واحد متخلف اقدام به تولید و پخش محصولات لبنی تقلبی و غیر بهداشتی خود در سطح منطقه و شهرستان شهریار می کرد که با هوشیاری بازرسان این اداره تخلف عوامل آن محرز و با هماهنگی بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شهریار، محل مذکور پلمپ شد.

وی گفت: با بررسی های به عمل آمده، از ادامه فعالیت این واحد تولیدی طبق قانون ممانعت به عمل آمده و جریمه یکصد و بیست میلیون ریالی برای این واحد متخلف در نظر گرفته شد که پرونده این واحد تولیدی متخلف به منظور سیر مراحل قانونی به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال شد.

ماست موسیر تقلبی

دکتر جمشید واشانی ضمن توصیه به مصرف کنندگان محصولات غذایی مبنی بر انتخاب مواد غذایی سالم از برندهای تجاری شناخته شده و معتبر از آنان خواست تا در صورت مشاهده کارگاه های تولیدی غیر مجاز مواد غذایی مراتب را با شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهریار در میان بگذارند.

ماست موسیر تقلبی

  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =