سرویس سیاسی رویداد، بازی های حقوق بشری همواره از گزینه های رسانه های ضد ایرانی برای خبرسازی علیه جمهوری اسلامی در نبود اخبار مربوط به پروژه هسته ای ایران بوده است اما در عین حال نشانه های در بین این طیف آشفته مشاهده می شود که کار ایشان را به یکباره دچار انحطاط میکند. در این راستا خبری مبنی بر مرگ یک زندانی به نام "س ب"به دلیل بیماری منتشر شد،رسانه هایی چون بی بی سی و خبرگزاری آلمان در حالی که از وی به عنوان وبلاگ نویس یاد میکند مرگ وی را به استناد یکی از سایت های پوشش خود شکنجه اعلام کردند.

اما در این بین سازمان منافقین در سایت خود ضمن اعلام بیانیه ای در منتسب کردن این فرد به جریان خود اعلام کرد وی کارگری زحمت کش بوده که در یکی از شبکه های اجتماعی در راستای اهداف ایشان فعالیت میکرده است.

اگر با اخبار منتشر شده در رسانه های وابسته به منافقین آشنا باشید با نگاهی گذرا به مطالب وی در خواهد یافت که "س ب"در راستای اهداف منافقین و انتشار مطالب ایشان فعالیت میکرده است. با این تفاسیر گفتنی است که هر چه به انتخابان 92 نزدیک می شویم موارد بیشتری از این قبیل در رسانه هایی چون بی بی سی در راستای نمایش فضای التهاب در ایران مشاهده خواهیم کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =