سید ابوالقاسم حسینی، از کارگران شرکت مهندسی سپاسد در مترو شاهد، کیفی حاوی 490 میلیون ریال پول را به صاحبش بازگرداند.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، سید ابوالقاسم حسینی، از کارگران شرکت مهندسی سپاسد در مترو شاهد، در گفت وگو با خبرنگار رباط نیوز، از نحوه پیدا کردن این مقدار پول سخن گفت و خاطرنشان کرد: حدود ساعت یازده صبح بود که از عرض خیابان استقلال شهر پرند می گذشتم که کیفی را روی زمین دیدم و آن را برداشتم و در آن 30 میلیون ریال چک پول روز و 460 میلیون ریال در یک عابر بانک همراه با رمز آن بود.

وی افزود: بنده سید زاده هستم و دوست ندارم لقمه حرامی بر سر سفره خود بیاورم تا خدایی ناکرده فرزندان ناخلف شوند.

این کارگر پرندی ادامه داد: این پول متعلق به فردی دیگر بود که شبانه روز برای آن زحمت کشیده پس جایز نیست یک شبه این پول برای من شود.

وی با اشاره به نحوه پیدا کردن صاحب پول، ابراز کرد: با پیدا کردن پول، نیم ساعتی صبر کردم و با گشتن در بین دفترچه ها چشمم به فیش واریزی پول خورد که شماره صاحب مالک را پیدا کردم وپول را با حضور شهردار پرند و اعضای شورا به  او دادم.

حسینی افزود: بنده در بخش حراست شرکت مهندسی سپاسد مترو شاهد کار می کنم و خدا را شاکرم که توانسته ام از این آزمایش نمره خوبی را کسب کنم.

وی توصیه ای هم به مردم درخصوص امانت داری و برگردان اموال دیگران داشت و گفت: در هنگام آزمایش باید به گونه ای رفتار کرد تا مورد رضای خدای متعال قرار گیریم.

گفتنی این کارگر پرندی متولد خوزستان، شهرگتوند ـ جنت مکان است.

 انتهای پیام/م

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =