فرماندار رباط کریم با تاکید بر حفظ وجهه مردمی در اقدامات مربوط به بازسازی عتبات عالیات، خاطر نشان کرد: در طول تاریخ، کارهایی ماندگار بوده که مردم در آنها مشارکت داشته‌اند و این کار مقدس هم جز با حضورخود مردم، شدنی نیست .

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از رباط نیوز؛ در این جلسه که با حضور معاون ستاد عتبات عالیات استان تهران برگزار شد،  فرماندار رباط کریم، امام جمعه شهرستان، شهرداران و شوراهای اسلامی و دیگر اعضای ستاد حضور داشتند.

فرماندار شهرستان رباط کریم در این جلسه گفت: ستاد عتبات عالیات جلوه‌ای از انتقال فرهنگ غنی، هنر و مذهب  و عشق و ارادت مردم ایران به اهل بیت (ع)  است.

بیژن سلیمان پور افزود: مردم ایران در مناسبتهای مختلف مذهبی، عشق و علاقه خود را به خاندان پاک رسول اکرم (ع) به نمایش می گذارند و مشارکت در بازساری حرم مطهر ائمه درشهرهای مقدس عراق،  جلوه دیگری از این ارادت و محبت خالصانه است.

وی با تاکید بر حفظ وجهه مردمی در اقدامات مربوط به بازسازی عتبات عالیات، خاطر نشان کرد: در طول تاریخ، کارهایی ماندگار بوده که مردم در آنها مشارکت داشته‌اند و این کار مقدس هم جز با حضورخود مردم، شدنی نیست.

فرماندار رباط کریم در ادامه با قدردانی از توجه ویژه استاندار محترم تهران به امرمقدس بازسازی عتبات عالیات گفت: در شهرستان رباط کریم نیز تاکنون در این زمینه کارهای خوبی انجام شده و این تلاشها تداوم خواهد یافت.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =