۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۵
کار عجیب قائدی و برزای در جایگاه VVIP

در زمان برگزاری بازی ذوب‌آهن و استقلال در ورزشگاه فولادشهر، چهره‌های مهمی در جایگاه VVIP حضور داشتند و بازی را از نزدیک تماشا می‌کردند. در بین آنها، بهنام برزای و مهدی قائدی دو بازیکن استقلال هم حضور داشتند.

به گزارش تهران نیوز، در زمان برگزاری بازی ذوب‌آهن و استقلال در ورزشگاه فولادشهر، چهره‌های مهمی در جایگاه VVIP حضور داشتند و بازی را از نزدیک تماشا می‌کردند. در بین آنها، بهنام برزای و مهدی قائدی دو بازیکن استقلال هم حضور داشتند.
به نقل از خبرورزشی، این دو بازیکن هم نشسته بودند و بازی را تماشا می‌کردند. وقتی مقامات حضور دارند، بازیکنان هم باید بیشتر مراقب باشند و حداقل رفتاری نکنند که خارج از عرف باشد. برزای و قائدی اما سه‌شنبه شب در طول 90 دقیقه تا توانستند با صدا تخمه شکستند و به اطرافیان خود فیض رساندند! این رفتار دو بازیکن جوان استقلال با تعجب مدیرانی که در جایگاه حضور داشتند، همراه شد. طبیعتاً این‌ها ساده‌ترین چیزهایی است که باشگاه باید به بازیکنان آموزش بدهد. فوتبال فقط این نیست که قرارداد امضا شود و بازیکنان فقط به تمرین و بازی بروند و پول بگیرند. در باشگاه‌های اروپایی برای اینکه بازیکنان را آماده حضور در میادین کنند، خیلی چیزها از جمله نحوه مصاحبه کردن، رفتارهای بیرون از زمین و... را هم آموزش می‌دهند. حتی به آنها می‌گویند در فضای مجازی باید به چه شکل رفتار کنند. در استقلال اما چنین چیزهایی جا ندارد و حتی وقتی مسئولان شاهد اتفاقات این شکلی هستند، واکنشی نشان نمی‌دهند. توفیقی از جمله مسئولان آبی بود که در جایگاه حضور داشت ولی اقدامی مقابل این رفتار نشان نداد.
انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =