به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس از آمل، هفته نخست مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک کشور چهارشنبه شب با هفت دیدار در شهرهای مختلف کار خود را به پایان برد.

در گام نخست این رقابت‌ها شهرآورد زودهنگامی بین دو تیم مازندرانی کاله جوان و آریا صنعت بابل‌کنار برگزار شد که دو تیم دیدار سخت و حساسی را پشت سر گذاشتند.

کاله جوان مازندران که چندین دوره سابقه حضور در این رقابت‌ها را دارد در این دیدار با نتیجه 3 بر یک تیم نوپای آریا صنعت بابل‌کنار که تازه پا به عرصه لیگ دسته یک والیبال گذاشته است را با شکست بدرقه کرد.

آریا صنعت بابل‌کنار در ست نخست با امتیاز (25 بر 22) به پیروزی رسید ولی در ست‌های دوم، سوم و چهارم با امتیازات (25 بر 23) ، (25 بر 22) و (25 بر 17) گوی سبقت را از حریف ربود و پیروز میدان لقب گرفت.

سالن 2 هزار نفری پیامبر اعظم (ص) آمل محل برگزاری این دیدار بود که بیش از 400 نفر از والیبال‌دوستان آملی در روزی که کاله مازندران نیز با نتیجه مشابه سه بر یک از سد حریف قدرتمند خود شهرداری تبریز گذشت، بی‌امان تیم محبوب شهرشان را تشویق می‌کردند.

احمد دامغانی‌نژاد در این رویارویی ناظر فدراسیون بوده و عبدالوهاب سقلی و عباس قلیچ‌خانی کار قضاوت را بر عهده داشتند.

نکته جالب توجه این دیدار، رویارویی حسین کاظمی سرمربی جوان و جویای نام کاله جوان و افشین اولیایی ملی‌پوش سابق والیبال کشورمان به عنوان سرمربی آریا صنعت بابل‌کنار بود که البته مسئولان کاله مازندران در ابتدا با اهدای دسته گل از زحمات اولیایی برای ورزش والیبال در این شهر تقدیر کردند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =