کسب رتبه برتر کشور توسط شهرستان ری در شاخص‌های صنعتی و صنفی

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ری گفت: شهرستان ری در بحث انبارداری نه تنها رتبه‌های یک استانی را در اختیار دارد، بلکه رتبه برتر کشور را نیز به خود اختصاص داده است.

به گزارش تهران نیوز ، به‌نقل از پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز ، عزیزاله افضلی در جمع مسئولان اجرایی شهرستان ری با تاکید بر تحقق اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: در این راستا ۴۰ درصد DBD کشور در حوزه صنعت، معدن و تجارت شکل می‌گیرد ولی این عدد برای استان تهران بیش از۴۰ درصد است.

وی گفت: در بخش تجارت، پایتخت با عنوان پایلوت کشور عدد بزرگتری را از ۴۰ درصد و حدود ۴۵ درصد را به خود اختصاص داده است و قطعاً اقداماتی که در حوزه پایتخت و استان تهران شکل می‌گیرید، می‌تواند در کل کشور موثر و مفید واقع شود.

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ری افزود: ما هم به‌عنوان شهرستان مهم که شاخصه‌های صنعتی و صنفی را دارا می‌باشیم، در حوزه تجارت و در بحث انبار داری نه تنها رتبه‌های یک استانی در اختیار داریم بلکه رتبه برتر کشور را نیز به خود اختصاص داده‌ایم.

وی تاکید کرد: در این راستا ما هم وظیفه داشتیم برنامه‌های مدونی را داشته باشیم تا بتوانیم هم گام با سیاست‌های دولت گام برداریم تا نقش خود را مفیدتر و موثرتر ارائه بدهیم، ما در سال ۹۵ جلسات مکرر را با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نخبگان علمی و صاحب نظران و دستگاه‌های ذی‌ربط که می‌توانستند در رشد پایدار بخش صنعتی، تولیدی و تجاری موثر واقع شوند به‌صورت مستمر داشته‌ایم.

افضلی خاطرنشان کرد: شروع سال ۹۵جلسه و همایش در اتاق اصناف شهرستان ری با حضور این عزیزان وبزطگان علمی و صاحب نظران بخش صنعت و اصناف داشتیم که این جلسات منجر شد به تشکیل کمیته‌های تخصص در حوزه‌های مختلف که به با برگزاری جلسات ستاد تسهیل رفع موانع و مشکلات تولید و پیگیری مصوبات آن در محل فرمانداری شهرستان ری برگزار شد.

انتهای پیام/ م
  • 1
  • 1
  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =