نمایندگان مجلس در بیانیه‌ای ضمن محکومیت شدید کشتار شیعیان پاکستان، کشتار وحشیانه و چندین باره شیعیان مظلوم پاکستان را توطئه‌ای طراحی‌شده توسط دشمنان اسلام دانستند.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل ازفارس، 234 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) پارلمان با امضای بیانیه‌ای، کشتار شیعیان پاکستان را به شدت محکوم کردند.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

کشتار وحشیانه و چندین باره شیعیان مظلوم پاکستان بدون تردید توسعه‌ای طراحی شده توسط دشمنان اسلام و در راس آنان آمریکا، انگلیس و اذناب منطقه‌ای آنان است که توسط مزدوران مسلمان نمای تکثیری انجام می‌شود.

انتظار طبیعی افکار عمومی جهان اسلام به ویژه ملت انقلابی ایران از دولت، مجلس و سازمان‌های اطلاعاتی پاکستان این است که با همه توان خود با این توسعه ضد انسانی که امنیت ملی پاکستان را نشانه رفته است، برخورد کنند و اجازه ندهند این جنایت‌های وحشیانه استمرار یابد.

سکوت مجامع بین الملل و کشورهای مدعی حقوق بشر در برابر این نقض آشکار و فاحش حقوق بشر نشان دهنده این واقعیت تلخ است که امروز حقوق بشر تبدیل به ابزار سیاسی قدرت‌های بزرگ به ویژه آمریکا شده است که این کشورها باید به جامعه جهانی پاسخگو باشند.

ما نمایندگان ملت بزرگ ایران ضمن تقدیر و تشکر فراوان از مراجع تقلید، حوزه‌های علمیه به ویژه حوزه علمیه قم و مشهد مقدس و قاطبه ملت ایران عرض تسلیت و همراهی با خانواده‌های شهدای پاکستان این جنایت وحشیانه را به شدت محکوم می‌کنیم و از دولت پاکستان می‌خواهیم با همه توان از ادامه این فجایع جلوگیری کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =