به گزارش خبرنگار پايگاه خبري آفتاب ري از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر شرق استان تهران در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران این یگان با هدف برخورد با سوداگران مرگ، در پی کسب اخباری مبنی بر اینکه یک باند خانوادگی به صورت گسترده اقدام به خرید و فروش مواد مخدر در شهرستان ورامین می‌کنند، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی تصریح کرد: با انجام یک سری کارهای اطلاعاتی و پلیسی آشکار شد، اعضای باند مذکور در پوشش خانواده مقدار قابل توجهی مواد مخدر را در یک دستگاه خودروی سمند جاسازی و در حال انتقال آن از شهر شیراز به این شهرستان هستند.

پلیس مبارزه با موادمخدر شرق استان تهران ادامه داد: با مشخص شدن این امر، مأموران سریعا وارد عمل شده و با کنترل نامحسوس محورهای مواصلاتی در دو نقطه از مسیر محور جدید قم – گرمسار موفق به شناسایی و متوقف کردن خودرو مذکور شدند.

این مقام آگاه افزود: در بازرسی انجام شده از این خودرو بیست و چهار کیلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز بسیار ماهرانه‌ای در داخل رکاب و هواکش خودرو جاسازی شده بود کشف شد.

چناری با اشاره به دستگیری سرکرده اصلی باند به‌همراه همسر و فرزندش عنوان داشت: در ادامه رسیدگی به این پرونده طی بازرسی از محل سکونت متهمان مقادیری موادمخدر از نوع شیره تریاک کشف و اموالی از قبیل یک دستگاه خودرو پژو صفر و فاقد پلاک و مقادیری طلا و جواهرات و وجوهات نقدی حسب دستور قاضی توقیف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران در خاتمه از شهروندان خواست هر گونه اطلاعات خبری در مورد وقوع تهیه و توزیع موادمخدر و محل‌های تردد و پاتوق سوداگران مرگ را طی تماس با فوریت‌های پلیسی 110 در میان بگذارند.

انتهای پیام/2462/و

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =