فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: ارزش ریالی این سه محموله بیش از ۳۰ میلیارد ریال می باشد که توسط همکاران بنده کشف و شناسایی شده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همکاران بنده در فرماندهی انتظامی شرق استان تهران طی روزهای گذشته موفق به شناسایی سه باند قاچاق مواد مخدر شدند.

وی خاطر نشان کرد: بیش از ۴۸۰ کیلوگرم از انواع مخدر از این باندهای قاچاق مواد مخدر کشف شده است که این میزان از پنج خودرو کشف و توقیف شده و هشت نفر نیز دستگیر شده اند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران تصریح کرد: ۱۶۲ کیلوگرم از این محموله‌ها از نوع تریاک بوده و ۱۶۵ کیلوگرم هروئین و بیش از ۱۵۰ کیلوگرم نیز مرفین بوده است.

سردار ناظری بیان کرد: نیروی انتظامی عزم خود را جزم کرده است که با قاچاقچیان مواد مخدر برخورد کند و خانواده‌ها هستند که می توانند با مراقبت و نظارت بیشترشان بر رفتارهای فرزندان خود از پدیده شوم مواد مخدر و گرایش به این ماده را حفظ کنند.

وی اظهار داشت: دو محموله از شرق کشور به مسیر مرکز کشور هدایت داشته است که احتمال می‌دهیم که قصد خروج از کشور را نیز داشته‌اند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان این‌که باند دیگری نیز در شمال شرق استان تهران شناسایی و منهدم کرده‌اند، گفت: همکاران ما با استفاده از امکاناتی که در اختیار داشته و با اشراف اطلاعاتی خود توانستند این باندها را کشف و شناسایی کنند.

سردار ناظری در ارتباط با ارزش ریالی این محموله ها نیز خاطر نشان کرد: ارزش ریالی این سه محموله بیش از ۳۰ میلیارد ریال است که توسط همکاران بنده کشف و شناسایی شده است.

انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =