برخی از رسانه های عرب زبان فاش کرده اند که “عبدالرحمن راشد” مدیر العربیه، شرط پذیرفته شدن خبرنگاران زن در العربیه را “کشف حجاب” قرار داده است.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري با انتشار تصاوير کشف حجاب يکي از خبرنگاران شبکه خبري "العربيه" وابسته به رژيم آل سعود، جديد ترين رسوايي اين شبکه خبري رقم خورد. در تصاويري که در اين مطلب ديده مي شود، خانم "تهاني الجهني" يکي از خبرنگاران و مجريان سرشناس جهان عرب که در گذشته در شبکه هاي مختلف ماهواره اي فعاليت داشته، براي پيوستن به شبکه العربيه مجبور به کشف حجاب شده است.

برخي از رسانه هاي عرب زبان فاش کرده اند که "عبدالرحمن راشد" مدير العربيه، شرط پذيرفته شدن خبرنگاران زن در العربيه را "کشف حجاب" قرار داده است. گفتني است "تهاني الجهني" قبل از پيوستن به شبکه العربيه، خبرنگار شبکه لبناني "LBC" در عربستان سعودي بود. نکته جالب اين است که بيشتر کارکنان شبکه "LBC" بي حجاب هستند اما خانم "الجهني" در گذشته محجبه بوده اما براي پيوستن به العربيه، مجبور به کشف حجاب شد. او طي اظهاراتي در اين باره گفته: بنده قبل از پيوستن به شبکه العربيه، آزادانه تر فعاليت مي کردم و حتي حجاب داشتم اما براي پيوستن به العربيه، زير فشار قرار گرفتم و مرا مجبور به کشف حجاب کردند. حتي شرط پوشيدن لباس هاي نيمه برهنه از شروط شبکه العربيه براي جذب مخاطب است.
منبع : 598
انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =