رييس پليس آگاهي غرب استان تهران از دستگيري کلاهبردار ميلياردي با 15شاکي در شهريار خبر داد و از مالباختگان احتمالي خواست جهت تشکيل پرونده و رسيدگي به پليس آگاهي مراجعه کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از راه مبین؛ سرهنگ "منصور خدادادي" تشريح کرد: با دريافت پرونده اي از کلانتري 18باغستان شهريار مبني بر کلاهبرداري فردي به نام "ح-ک" که با چهره موجه خود را از کارکنان دولت معرفي مي کرد، بررسي موضوع در دستور کار ماموران پليس آگاهي قرار گرفت.

سرهنگ خدادادي ادامه داد: شاکي با فريب يکي از مالباختگان به او وعده داده بود مي تواند برايش تخفيف مجوز ساخت بگيرد و در اين راستا 104 ميليون و 500 هزار ريال از وي گرفته و هيچ کاري انجام نداده بود.

وي افزود: با توجه به حساسيت موضوع، ضمن تحقيق از شاکي مشخص شد که متهم با نشان دادن دستبند و انواع کارت هاي شناسايي از نهادهاي کشوري و لشکري، شاکي را فريب داده و اعتماد وي را جلب کرده و در فواصل مختلف به بهانه پيشرفت کار مبالغي اخذ کرده است .

خدادادي تصريح کرد: به مرور زمان شاکيان ديگري که به بهانه هاي مختلف و متناسب به نياز آنها، مانند اخذ وام هاي سنگين، آزادي زنداني، اعطاء نمايندگي، با چهره موجه و با استفاده از عناوين جعلي و دادن شماره حساب خود کلاهبرداري کرده بود به پليس آگاهي مراجعه کردند.

Kolahbardar

رييس پليس آگاهي غرب استان تهران عنوان داشت: با بکارگيري مخبرين و اقدامات فني نهايتا متهم در منطقه فرديس مورد شناسايي قرار گرفته و پس از دستگيري جهت تحقيقات بيشتر به پليس آگاهي منتقل شد.

اين مقام ارشد انتظامي اظهار داشت: در بازجويي از متهم ، وي ضمن اعتراف به جرمش،به کلاهبرداري از 15 نفر بالغ بر يک ميليارد و 8 ميليون ريال اعتراف کرد.

سرهنگ خدادادي افزود: متهم اعتراف کرد با همراه داشتن دستبند و گاز اشک آور ، در کلاهبرداري هايش ، کارت هاي مربوط به نمايندگي شرکتش را به مالباختگان نشان مي داده و به بهانه وام گرفتن از آنها پول مي گرفته است . گفتني است؛ به دستور مقام قضايي تصوير متهم در جرايد و رسانه هاي کشوري منتشر مي شود تا چنانچه شهروندي به اين شيوه مورد کلاهبرداري قرار گرفته، جهت تشکيل پرونده و رسيدگي به آن به پليس آگاهي غرب استان تهران واقع در شهرک اداري شهرستان شهريار مراجعه کنند. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =