۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۵

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک از کشف 30کیلو گرم انواع مواد مخدر در شش ماه گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از قرچک آنلاین؛ سرهنگ ” احمدی ” فرمانده انتظامی شهرستان قرچک اظهار داشت: با کسب خبری مبنی بر توزیع مواد مخدر شیشه در حومه شهر قرچک موضوع بصورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی در بیان جرئیات کشف مواد مخدر گفت: مأموران با کنترل خرده فروشان موادمخدر ،محل تردد یک توزیع کننده سابقه دار را شناسایی کردند. این مقام انتظامی تصریح کرد: پلیس با تعقیب و مراقبت فرد شناسائی شده دریافت که وی در آلونکی در حاشیه شهر اقدام به تهیه و توزیع انواع موادمخدر به خصوص مواد روانگردان شیشه می کند که در این ارتباط با هماهنگی لازم در یک فرصت مناسب متهم دستگیر و مخفیگاهش موردبازرسی قرار گرفت.

وی گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی انجام شده مقادیر قابل توجهی مواد مخدر روانگردان شیشه بهمراه آلات و ادوات استعمال موادمخدر را کشف کردند.

سرهنگ “احمدی ” در ادامه بیان داشت: در روز های پایانی سال طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف تأمین امنیت عمومی برای شهروندان در سطح حوزه استحفاظی در ابعاد مختلف اجراء خواهد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک با اشاره به کشف ۳۰کیلو گرم مواد مخدر در شش ماه گذشته عنوان داشت : موفقیت پلیس مرهون همکاری ارزنده مردم بعنوان بهترین پشتوانه معنوی است. سرهنگ احمدی با اعلام تلفن ۱۱۰ از مردم خواست هرگونه موارد مشکوک را به نیروی انتظامی اطلاع و همچنین از شهروندان تقاضا کرد، پیشنهادات ،انتقادات ،شکایات و مراتب قدردانی از مأموران فعال و ارزشمند را با مسئولان انتظامی شرق استان تهران از طریق تلفن ۱۹۷ در میان بگذارند. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =