جانشین فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران از کشف و ضبط حدود ۶۱۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان فیروزکوه در یک اقدام ضربتی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري آفتاب ري از فیروزکوه جمال نیک‏جو عصر دیروز در محل ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان فیروزکوه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۵۸۰ کیلوگرم تریاک و ۳۰ کیلوگرم مرفین در فیروزکوه کشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران افزود: با تماس‏های تلفنی تنی چند از شهروندان با مرکز فوریت‏های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر حضور و فعالیت سوداگران مرگ در شهرستان‏های شمالی از جمله دماوند و فیروزکوه، این موضوع از مدتی قبل به طور ویژه در دستور کار پلیس شرق استان تهران قرار گرفت.

نیکجو افزود: مأموران پلیس فیروزکوه با برنامه‏ریزی هماهنگ موفق شدند تا پس از ساعتی تعقیب و گریز، دو دستگاه کامیون را در سطح شهرستان که با دیدن خودروهای گشت پلیس اقدام به فرار کرده بودند، متوقف کنند.

جانشین فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران بیان داشت: مأموران این نهاد موفق شدند در بازرسی از این خودروها، مقدار ۶۱۰ کیلوگرم تریاک و مرفین را که به طرز ماهرانه‏ای در ۵۸ کیسه برنج و . . . جاسازی شده بود، کشف و دو نفر را در این ارتباط دستگیر کنند.

وی خطاب به شهروندان توصیه کرد: هرگونه تحرک و فعالیت مشکوک تولیدکنندگان یا توزیع‏کنندگان مواد افیونی را بلافاصله به عوامل پلیس ۱۱۰ اطلاع‏رسانی کنند.

نیک‏جو خاطرنشان کرد: تولید امنیت علاوه بر اقدامات و برنامه‏ریزی‏های پلیس، نیازمند مشارکت و همیاری مردم است.

جانشین فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران ابراز امیدواری کرد که با اطلاع‏رسانی به‏موقع افراد، زمینه لازم برای پیشگیری از ابتلای جوانان به اعتیاد و سایر آسیب‏های اجتماعی فراهم شود.

منبع : دیمه نیوز

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =