کشور ما با فقر فرهنگی مواجه است

فرماندار شهرستان پردیس گفت: با وجود دستگاه های متنوع فرهنگی در سطح کشور هنوز با فقر فرهنگی مواجه هستیم.

به گزارش تهران نیوز ، مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس امروز در مراسم افتتاح دفتر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پردیس ضمن تبریک آغاز دهه مبارک فجر، گفت: پس از انقلاب اسلامی توانسته ایم فقر را در چند حوزه از بین ببریم، اما با وجود دستگاه های متنوع فرهنگی در سطح کشور هنوز با فقر فرهنگی مواجه هستیم.

حیدری دلیل اصلی وجود این فقر را فعالیت رسانه های بیگانه از ابتدای انقلاب تا کنون خوانده و ادامه داد: فضای مجازی که بصورتی گسترده شکل گرفته است، کیان ما را از جهات مختلف مورد تهدید قرار می دهد.

این مقام مسوول تاکید کرد: نبود برنامه ای صحیح برای مقابله با این تهاجم، تمام زحمات کشیده شده را هدر می دهد.

فرماندار شهرستان پردیس تصریح کرد: مشکل امروز ما به این دلیل است که نتوانسته ایم مقابل دزدی، اختلاس و انواع تهمت های وارده بایستیم و انواع تهمت ها را به تمام افراد جامعه نسبت می دهیم.

وی گفت: دزدی، غارت، انسان‌های ناصادق، متقلب، فرصت‌طلب و درغگو در تمام نظام‌ها و در تمام جهان وجود دارد، و تمام دولت‌ها این افراد را گرفته، محاکمه و به سزای اعمالشان می‌رسانند.

حیدری ادامه داد: امروز بابت آغاز سالگرد پیروزی انقلاب کشور و افتتاح اداره تبلیغات اسلامی خوشحالیم، باید تمام دستاوردها را به اطلاع مردم برسانیم.

عالی ترین مقام مسوول دولتی شهرستان پردیس خاطر نشان کرد: نیاز به دستگاهی برای انتقال شایسته دستاوردهای انقلاب، نظام و پیام روشن دین مبین اسلام احساس می شد، لذا تمام مسوولین و معتمدین منطقه در این مکان جمع شده اند تا شادمانی خود را تقسیم کنند.

فرماندار پردیس گفت: موضوع فرهنگ نقطه ضعف ماست که دشمن نیز متوجه این موضوع شده و با دمیدن در شیپور خود ناشایستی ها را نثار ملت ایران می کند، دشمنان ما می خواهند شهدا نادیده گرفته شوند اما امیدواریم اداره تبلیغات اسلامی این خلع و مشکل را برطرف سازد.

منبع: پردیس خبر انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =