عضو کمیته کشوری مقابله با جنگ نرم گفت: کشور نیازمند انقلابی علیه شبکه های ماهواره ای و در مقابل اشاعه و ترویج سبک زندگی اسلامی مدّنظر رهبری است.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز؛  “حسین بابازاده مقدم” در نشست بصیرتی استکبارستیزی هیأت “عاشقان ولایت” در محل سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فیروزکوه اظهارکرد: مقام معظم رهبری از سالها پیش تهاجم نرم فرهنگی دشمنان را با عناوینی همچون شبیخون فرهنگی، ناتوی فرهنگی و قتل عام فرهنگی به کرّات بیان کردند.

وی گفت: متاسفانه فضای رسانه ای کشور در اختیار جریان ها و کسانی است که اغلب دیدگاه شان با نگاه بلند امام راحل و مقام معظم رهبری تفاوتی بسیار دارد.

بابازاده هشدار داد: این در حالی است که دشمن با یک استراتژی پیشدستانه، با سرمایه گذاری و بسیار پرتحرک وارد صحنه عمل شده است.

وی بطور نمونه با اشاره به فتنه سال ۸۸، آن را برخواسته از فعالیت و برنامه ریزی رسانه ای دشمنان برشمرد و افزود: آنچه امروز در دستور کار معاندان نظام قرار گرفته، مقابله با ازدواج، ثبات خانوارها، غیرت افراد و . . . است.

عضو کمیته کشوری مقابله با جنگ نرم ادامه داد: اتحادیه اروپا بی شرمانه سرفصل اعتباراتی جهت مبارزه با غیرت ایرانیان در بودجه خود پیش بینی کرده و آن را به عنوان یک بیماری روانی معرفی و با آن مبارزه می کند.

وی راه اندازی رادیو “زمانه” و نمایش فیلم هایی همچون “خانه پدری” در جشنواره فیلم فجر را از جمله دسیسه های شوم دشمنان در این راستا توصیف کرد که نهادینه کردن فرهنگی “فیمینیسم” را در ایران تعقیب می کند.

بابازاده یادآور شد: در یک طراحی کلی، فیمینیسم به دنبال عادی جلوه دادن حضور و وجود فرزندان زنازاده و نامشروع و افزایش تعداد آنان در کنار ترویج مسائلی همچون همجنسگرایی است.

وی با اشاره به مقوله اساسی سبک زندگی اسلامی مدّنظر رهبری، تصریح کرد: باید انقلابی علیه شبکه های ماهواره ای راه انداخته و فرهنگ جامعه را به سطحی برسانیم که تجهزات ماهواره ای به دست خود مردم امحاء  و نابود شود.

عضو کمیته کشوری مقابله با جنگ نرم بیان کرد: ماموریت اجرای این هجوم همه جانبه فرهنگی بر عهده کشور ترکیه قرار داده شده که در بین کشورهای خاورمیانه و اسلامی نماینده فکری و فرهنگی سازمان ناتو است.

وی گفت: متاسفانه امروز شبکه های تلویزیونی نمایندگان اسلامی هستند که به فرموده امام راحل “اسلام آمریکایی” است.

بابازاده اضافه کرد: بی تفاوت کردن مردم در قبال کلام الله مجید، کشف حجاب، مطرح کردن خواننده های زن اسلامی، وارد شدن به بحث خیانت های خانوادگی، دامن زدن به موسیقی “رپ” در ایران و بطور کلی برجسته کردن مشکلات و چالش های موجود جامعه، همگی برای از بین بردن بنیان خانواده برنامه ریزی شده است.

وی افزود: نگاهی به کارتن های تلویزیونی کودکان، انواع اسباب بازی های وارداتی و . . . نیز حاکی است؛ جنگ نرم به دنبال ویران کردن زیرساخت های اجتماعی جامعه است تا اساس نهاد خانواده را متزلزل و نابود کند.

عضو کمیته کشوری مقابله با جنگ نرم هشدار داد: امروز با یک پدیده غربی به نام “تلویزیون جمهوری اسلامی” مواجه ایم که خانواده های مذهبی جامعه را افرادی فقیر، گرفتار و بدون تحصیلات معرفی می کند و بر این اساس نیاز به انقلاب فرهنگی داریم.

وی تاکید کرد: در این راستا لازم است تا بسیجیان وارد فضاهای مختلف فرهنگی، هنری، رسانه ای، دانشگاهی و . . . جامعه شوند که در غیر این صورت، روز به روز فضای فراماسونری در این حوزه ها افزایش می یابد.

این مراسم با پخش کلیپ سخنان رهبری در باب جنگ نرم و برگزاری جلسه پرسش و پاسخ ادامه یافت.

DSCF6659 DSCF6660 DSCF6664

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =