۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۱

فرمانده انتظامي شهرستان رباط کريم تصريح کرد: متهم دستگير شده در بازجويي هاي به عمل آمده به کلاهبرداري از 12 مالباخته به مبلغ 250 ميليون ريال اعتراف کرد و پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضايي شد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از رباط نیوز؛ سرهنگ “جعفر عليزاده” با اعلام اين خبر گفت: مأموران پليس آگاهي طي شکايت فردي مبني بر اينکه يک نفر به بهانه بيمه کردن وي مبلغ 6 ميليون ريال از او پول نقد گرفته و متواري شده، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

رييس پليس شهرستان رباط کريم افزود: مأموران پليس آگاهي در آغاز تحقيقات از پرونده موفق به شناسايي 11 مالباخته که به يک شيوه توسط متهم فراري از آنها کلاهبرداري شده بود، شدند.

 مأموران آگاهي پس از بررسي و پيگيري هاي پليسي متهم را در دفتر بيمه شهرستان رباط کريم شناسايي و با هماهنگي قضايي در يک اقدام غافلگيرانه وي را دستگير و به پليس آگاهي انتقال دادند.

فرمانده انتظامي شهرستان رباط کريم تصريح کرد: متهم دستگير شده در بازجويي هاي به عمل آمده  به کلاهبرداري از 12 مالباخته به مبلغ 250 ميليون ريال اعتراف کرد و پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضايي شد.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =