۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
کلاهی که سر علی کریمی رفت

باشگاه سپیدرود رشت در چند سال اخیر با سوءمدیریت هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان گیلان هر سه چهار ماه یکبار مالک عوض می‌کند و در آخرین اقدام، این تیم از کریمی به بیات واگذار شده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، باشگاه سپیدرود رشت در چند سال اخیر با سوءمدیریت هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان گیلان هر سه چهار ماه یکبار مالک عوض می‌کند و در آخرین اقدام، این تیم از علی کریمی به بیات واگذار شده است.
برای سپیدرودی که امیدی به بقای در لیگ برتر ندارد مقرون به صرفه نیست و ترجیه داد تا ۱۰ بازی مانده به پایان لیگ، سپیدرود را رها کند تا هزینه سقوط به لیگ یک دامن او را نگیرد و گروهی هم بر این باورند که وی طاقت باخت را ندارد و چون در سپیدرود به بن‌بست رسید عطای تیم‌داری را به لقایش بخشید و خود را نجات داد.باشگاه سپیدرود رشت این‌گونه به نظر می‌رسد که علی کریمی در زمان دریافت امتیاز سپیدرود رشت شرایط سختی را به اداره کل ورزش و جوانان گیلان تحمیل کرده بود و واگذاری مستقیم سپیدرود به بیات ناشی از قراردادی بوده است که قبلاً با اداره کل ورزش و جوانان منعقد کرده بود و اداره کل ورزش و هیئت فوتبال گیلان فقط تماشاگر این قرارداد بوده‌اند.   این امر نشان می‌دهد که اداره کل ورزش گیلان در واگذاری امتیاز سپیدرود رشت به مالکان قبلی معیارهای چندگانه‌ای داشته است و یادمان نمی‌رود که مدیرکل ورزش و جوانان و رییس هیئت فوتبال گیلان در زمان خلع ید از مالکان قبلی در نقش فاتح در رسانه‌ها ظاهر می‌شدند و بر نقش نظارتی خود تاکید می‌کردند و اکنون روزه سکوت گرفته‌اند و چیزی نمی‌گویند!   بدبن ترتیب اداره ورزش و هیئت فوتبال گیلان به بهانه انتقال مستقیم امتیاز سپیدرود از کریمی به بیات، خود را مسئول ندانسته و شخص کریمی مسئول این واگذاری معرفی شده است که البته سرنوشت رقت‌بار کنونی سپیدرود رشت نتیجه سیستم ضعیف مدیریتی حاکم بر اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال گیلان و تاثیر پذیری آنان از جریانات سیاسی، برخی نمایندگان مجلس و پدرخوانده های ورزشی است.   بدیهی است که با این نوع سیستم مدیریتی نفوذ پذیر و ناکارآمد باید انتظار داشت که سپیدرود رشت در لیگ برتر حفظ نشود و باید سقوط کند و ملوان در لیگ یک جا خوش کند و چوکا و شهرداری و داماش با مشکلات فراوان دست و پنجه نرم کنند و فوتبال گیلان به محاق برود.   به گزارش تیتر امروز؛ این پرسش برای افکار عمومی وجود دارد که چرا صدا و سیمای مرکز گیلان در خصوص وضعیت سپیدرود و فوتبال گیلان سکوت کرده و برنامه سازان ورزشی سیما حساسیت خود را از دست داده‌اند و به چه دلیل مدیرکل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال گیلان در خصوص سرنوشت محتوم به سقوط سپیدرود سکوت پیشه کرده اند و چرا امتیاز سپیدرود به فردی واگذار شده است که فاقد صلاحیت‌های مالی است.   چرا مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیئت فوتبال گیلان، سپیدرود رشت را به حال خود رها کرده‌اند و همه مسئولیت‌های نگون‌بختی سپیدرود رشت را به بیات تفویض کرده‌اند و چرا لیدرهای اجاره‌ای دیگر اعتراض نمی‌کنند و سکوت را ترجیه می‌دهند و از تجمع و تحصن و تهدید آنان خبری نیست.
  انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =