۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۰

وا دادگی فرهنگی دست کمی از خود فروختگی سیاسی که ندارد هیچ، بلکه در عصر جدید ابزار تیز استعمار برای نفوذ در قلبها وفکرهای مردم کشورهای هدف می باشد و عمله های فرهنگی استکبار هربار سر از یکی از فستیوال های به اصطلاح هنری سر در می آورند.

به گزارش آفتاب ری،لیلا حاتمی یکی از بازیگران سریال کیف انگلیسی این روزها شکل جدیدی از  خود فروختگی عوامل غربزده ، که با کیفی انگلیسی، خود را در اختیار اجرای خواسته های استعمار قرار می دهند را به نمایش گذاشته است. [caption id="attachment_77947" align="aligncenter" width="300"]بی حیایی لیلا حاتمی در جشنواره کن لیلا حاتمی در جشنواره کن[/caption] لیلا حاتمی1 پس از هنجارشکنی های لیلا حاتمی در جشنواره کن روزنامه شرق حضور وی در این فستیوال  را باعث اعتبار بخشیدن به سینمای ایران دانست و با تعاریف اغراق آمیزچتر محبوبیت را بر بالای سر حاتمی گسترده القاء نمود. لیلا حاتمی8 سایتهای زنجیره ایی نوظهور که برای همایش حجاب وعفاف جنجال آفرینی کرده و با سیاسی وانمود کردن این تجمع و هرگونه تهمت فروگذار نکردند این روزها در برابر این عمل زشت لیلا حاتمی سکوت اختیار کرده اند. گویا رسانه های اصلاح طلب منافع طیفی را به آبروی جمهوری اسلامی در جهان ترجیح می دهند وچشم خود را بر روی اعمال شنیع هم قطاران فکری خویش می بندند.البته لیلا حاتمی در ابتدای راهیست که مادر او زری خوشکام یا همان زهرا حاتمی(بعد از انقلاب) طی کرده است .مادر او یک دروه در انگلیس آموزش های لازم را می بیند و سپس به عنوان رقاص باله و هنرپیشه زن در سینما به فعالیت مشغول می شود.مادر لیلا حاتمی به انتشار  عکسهای مستهجن در مجلات آن روز شهرت دارد.

مادر لیلا حاتمی

به علت رعایت مسائل اخلاقی  عکس های دیگری از مادر لیلا حاتمی منتشر نمی گردد

دکتر رحیم پور ازغدی در جمع هنرمندان گفته بود اگر خشونت سکس را از سنمای هالیوود بگیریم هیچ چیز از این سینما به جا نمی ماند.

فستیوال های سینمایی به ابزاری برای برجسته سازی عوامل فکری و اجرایی غرب در کشورهای دیگر برای اجرای برنامه های فرهنگی استعمار بویژه در کشورهای اسلامی است. معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفته است: امیدوارم کسانی که به عنوان زن ایرانی در مجامع بین‌المللی شرکت می‌کنند به اعتبار، عفت و منزلت ایرانیان توجه داشته باشند تا چهره زن ایرانی در دنیا بد و خدشه‌دار نشان داده نشود. سوال اینجاست آیا اظهار نظر نیم بند یه مقام دست چندم در وزارت ارشاد باعث ارشاد  وابستگان فرهنگی غرب می شود. لیلا حاتمی باید درباره این رفتار خلاف عرف وشرع خود پاسخگو باشد و وزارت فرهنگ درسال فرهنگ بایستی از بروز چنین اقدامات ضد فرهنگی پیشگیری کند. شخص وزیر ارشاد باستی با اظهار نظری صریح موضع خود را در این موضوع مشخص کند و از بروز پدیده های اینچنینی که نهایتا به بروز گلشیفته ها و زهرا امیرابراهیمی ها می شود جلوگیری کند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =