رییس منطقه برق فیروزکوه با ابراز گلایه مندی از نحوه عمل شهرداری فیروزکوه، گفت: این نهاد مردمی در مقابل بدهی های خود به اداره برق گروکشی می کند.

به گزارش سرویس سیاسی آفتاب ری؛ علی اکرم منصور کراتی”در گفت وگو با خبرنگار دیمه نیوز اظهارکرد: منطقه برق فیروزکوه در مجموع مبلغ ۲۴۰ میلیون تومان از شهرداری این شهر طلبکار است.

وی گفت: مبلغ ۷۰ میلیون تومان از این بدهی مربوط به قبض برق و ۱۷۰ میلیون دیگر مربوط به خدمات و عملیات اصلاح و بهینه سازی است که توسط اداره برق برای شهرداری انجام شد.

منصور کراتی افزود: در مقابل شهرداری مبلغ ۱۴۰ میلیون تومان (۳۷ میلیون بابت قطع اشجار، ۸۶ میلیون بابت جواز ساختمان جدید اداری و ۱۷ میلیون بابت عوارض ساختمانی) از اداره برق فیروزکوه طلبکار است.

وی تصریح کرد: در حالی که مبلغ پرداختی قبض برق به حساب خزانه واریز می شود، شهرداری فیروزکوه هم اینک انتظار پایاپای کردن بدهی ها و مطالبات این ۲ نهاد را دارد.

رییس منطقه برق فیروزکوه ادامه داد: طی روزهای گذشته شهردار فیروزکوه صورتجلسه ای به صورت خودسرانه در این زمینه تنظیم کرده و به اداره برق فرستاده است؛ در حالی که تحقق این مساله به هیچ عنوان امکانپذیر نیست.

وی با اشاره به قطع اشجار و درختان موجود در محوطه اداره برق که به منظور احداث بنای جدید اداره با طی تمامی مراحل و روال قانونی انجام شد، بیان کرد: در حالی که مجموع درختان قطع شده به مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته شد، شهرداری ۳۶ میلیون تومان بابت این مساله جریمه صادر کرده است!

منصور کراتی با ابراز گلایه مندی شدید از این رفتار شهرداری فیروزکوه و اینکه بخاطر همین مساله مدت ۲ سال است که جواز ساختمان اداری جدید را صادر نمی کنند، هشدار داد: در صورت لزوم نسبت به قطع برق شهرداری اقدام خواهد کرد.

شنیده ها حاکی است؛ به زودی و با حضور فرماندار شهرستان فیروزکوه به منظور میانجی گری موضوع اقدام می شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =