دکتر منصور خلیلی عراقی رئیس شورای منتخبان رئیس دانشگاه تهران درباره تصمیم نهایی شورا گفت: 6 کاندیدای مورد نظر برنامه های خود را ارائه کردند که در نهایت یکی از کاندیدا انصراف داد و 5 نفر به عنوان گزینه های ریاست دانشگاه تهران به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری معرفی شدند .

به گزارش سرویس فرهنگی آٰفتاب ری، دومین جلسه شورای منتخبان برای رای گیری در مورد شش گزینه مطرح ریاست دانشگاه تهران دقایقی پیش با حضور 51 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران به پایان رسید.

دکتر منصور خلیلی عراقی رئیس این شورا در حاشیه این جلسه در جمع خبرنگاران گفت: این جلسه پیرو جلسه روز دوشنبه گزارش شد و 6 نفر کاندیدا برنامه های خود را ارائه کردند و جوی که بر جلسه حاکم بود جو بسیار دوستانه و خوبی بود. یکی از کاندیدا انصراف داد و دو نفر از کاندیداهای دیگر نیز یکدیگر را پیشنهاد و تبلیغ می کردند.

وی افزود: در نهایت 51 نفر نظر خود را به صورت مکتوب در مورد 5 کاندیدا ارائه کردند و نظرات به صورت محرمانه به وزارت علوم و خدمت وزیر علوم ارسال می شود و این حق و مسئولیت با وزیر علوم است که از بین این 5 نفر رئیس دانشگاه را انتخاب و به شورای عالی انقلاب فرهنگ معرفی کند. به گزارش مهر، دومین جلسه شورای منتخبان رئیس دانشگاه تهران امروز پنجشنبه 18 اردیبهشت ماه در پشت درهای بسته برگزار شد. 6 گزینه ریاست دانشگاه تهران شامل محمد رحیمیان از دانشکده فنی، سیدحسین حسینی از دانشکده دامپزشکی، سید محمدعلی موسوی معاون بین‌الملل دانشگاه تهران، محمد حسین امید سرپرست دانشگاه تهران، محمود نیلی‌احمدآبادی از دانشکده فنی و محمود کمره‌ای برنامه های خود را برای اداره دانشگاه ارائه دادند. منبع: مهر انتهای پیام/م

 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =