گلخانه “فجر انقلاب” به مناسبت ایام دهه فجر با حضور معاون استاندار تهران در روستای صالح آباد قرچک افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از قرچک آنلاین؛ در ادامه افتتاح و بهره برداری پروژه های شهرستان قرچک، گلخانه کشت گوجه در مساحت ۴۵۰۰ متر با حضور نصرالله ابراهیمی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران، رضا ریاحی فرماندار شهرستان قرچک، نصرتی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان و دیگر مسئولان منطقه افتتاح شد.

فرماندار شهرستان قرچک درحاشیه افتتاح این گلخانه به اهمیت حوزه کشاورزی در کشور اشاره داشت و گفت: بخش کشاورزی در نظام ما، یکی از بخش‌های بسیار با اولویت و دارای اهمیت خاصی می باشد به همین منظور بایستی به این بخش تولیدی اهمیت دوچندان داده شود.

رضا ریاحی به ظرفیت کشاورزی شهرستان قرچک اشاره کرد و افزود: کشاورزی این منطقه به خصوص در حوزه محصولات گلخانه ای پتانسیل قوی دارد منتهی باید استعدادهای این حوزه را به خوبی شناسایی کرد و راهکارهایی ارائه داد که بتوانیم این حوزه را شکوفا کنیم.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قرچک نیز از حضور معاون استاندار تهران برای افتتاح این گخانه ها قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد تا به زودی شاهد افتتاح و به بهره برداری رسیدن طرحهای بیشتر در حوزه کشاورزی و دامپروری باشیم.

نصرتی کل مساحت این گلخانه را ۲۰ هزار مترمربع عنوان کرد که ۴۵۰۰ متر امروز به بهره برداری رسید و ۱۰ هزار مترمربع آن نیز در حال ارتقا است.

انتهای پیام/م

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =