گودبرداری غیراصولی در میدان هروی حادثه آفرید/ ۲ کارگر افغانستانی کشته و مصدوم شدند

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از گودبرداری غیراصولی در میدان هروی خبر داد و گفت: در این حادثه یک کارگر کشته و یک کارگر دیگر هم مصدوم شد.

به گزارش تهران نیوز ، جلال ملکی اظهار داشت: در ساعت ۴۸ دقیقه بامداد امروز در محل گودبرداری‌شده واقع در میدان هروی، خیابان صفامنش، حادثه ریزش آوار به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد در محل گودبرداری‌شده به وسعت ۲۷۰ مترمربع و به عمق ۵ متر کارگران مشغول کار بودند.

ملکی گفت: به علت نامشخصی دیواره شمالی تخریب و بر روی دو کارگر فرو می‌ریزد و این افراد زیر آوار محبوس می شوند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: آتش‌نشانان بلافاصله پس از ایمن‌سازی‌های لازم این دو کارگر را از زیر آوار خارج کردند که یکی از آنها  ۲۳ ساله وافغانستانی بود که دچار مصدومیت شد و دیگری نیز کارگر ۲۷ ساله افغانستانی بود که به تأیید اورژانس جان خود را از دست داده بود.

وی با اشاره به اینکه ستاد بحران منطقه ۴ شهرداری نیز در این حادثه حضور داشت، گفت:‌در ساعت ۱:۴۶ دقیقه عملیات این حادثه به پایان رسید.

ملکی در باره حوادث دیگری نیز اظهار داشت: در ساعت ۷:۵۳ آتش‌سوزی در یک ساختمان اداری واقع در بلوار کشاورز، خیابان نادری به سامان آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران سه ایستگاه به همراه تشک نجات به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک خودروی پرشیا در پارکینگ این ساختمان دچار حریق شده و دود به طبقات بالایی سرایت کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: در این حادثه مصدومیت نداشتیم و در ساعت ۸:۵۰ دقیقه عملیات این حادثه نیز به پایان رسید.

فارس انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =