به مناسبت دهه مبارک فجر دومین یادواره شهدای محله هاشم آباد از توابع شهرستان پیشوا در مسجد قمر بنی هاشم (ع) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از ندای پیشوا؛  همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر دومین یادواره شهدای محله هاشم آباد و یادبود پدر شهید مجید عابدینی یکشنبه شب (۹۲/۱۱/۲۰) با حضور امام جمعه شهرستان پیشوا، خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران، بسیجیان، مردم مؤمن و ولایتمدار پیشوا و جمعی از مسئولان در مسجد قمر بنی هاشم (ع) برگزار شد. این مراسم با قرائت آیاتی از قرآن کریم آغاز و در ادامه با شعر خوانی حسین قرایی، سخنرانی سردار عسگری رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه حضرت محمدرسول (ص) و مدیحه سرایی حسن منصوری همراه بود.

یادواره شهدای محله هاشم آباد پیشوا

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه حضرت محمدرسول (ص) با بیان اینکه برای برگزاری یادواره شهدا بسیج عمومی مردم مورد نیاز است، وادامه داد: حضور مردم در این مراسم سبب اجرای هر چه بهتر آن می‌شود. سردارعسگری تصریح کرد: برگزاری یادواره‌‌های شهدا باید دارای پیام باشد و در جهت ترویج مسیر حرکت و باورهای اعتقادی شهدا گام برداشته شود.

یادواره شهدای محله هاشم آباد پیشوا

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه حضرت محمدرسول (ص) با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران با خون و شهادت برپا شده است گفت: این فرهنگ باید نسل به نسل منتقل شده و نسل جوان در این دریای پر تلاطمی که دشمنان با استفاده از هجمه‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی بوجود آورده‌اند، با بهره گیری از این فرهنگ مسیر آینده خود را به خوبی پیدا کند. عسگری افزود: ملت بزرگ ایران اسلامی هیچ‌گاه تحت سلطه قدرت‌های استکباری نبوده و این به خاطر روحیه ایثار و شهادت طلبی آن‌ها است که شهدا با کنار زدن مادیات و تعلقات دنیوی عظمت ایران اسلامی را رقم زدند.

یادواره شهدای محله هاشم آباد پیشوا یادواره شهدای محله هاشم آباد پیشوا

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =