یادواره شهدای مدافع حرم در رضی آباد شهریار + تصاویر

یادواره شهدای مدافع حرم شهرستان شهریار به میزبانی محله رضی آباد و با حضور خانواده معظم شهدا و مردم شهید پرور شهریار برگزار شد.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از پایگاه خبری راه مبین، یادواره شهدای مدافع حرم شهرستان شهریار  به میزبانی محله رضی آباد  و با حضور خانواده معظم شهدا و مردم شهید پرور شهریار برگزار شد.

در این مراسم معنوی که با حضور خانواده معظم شهدای شهرستان شهریار در محله رضی‌آباد به همت بسیجیان این محله  برگزار شد، فضای معنوی خاصی را به حاضرین مراسم بخشید.

همچنین در این مراسم، خاطره گویی و سخنرانی آقای پارسا از رزمندگان دفاع مقدس و مداحی کربلایی عابد اسماعیل‌زاده حال و هوای این یادواره معنوی را با فضای شهید و شهادت عطرآگین کرد.

یادواره شهدای مدافع حرم در رضی آباد یادواره شهدای مدافع حرم در رضی آباد یادواره شهدای مدافع حرم در رضی آباد یادواره شهدای مدافع حرم در رضی آباد یادواره شهدای مدافع حرم در رضی آباد یادواره شهدای مدافع حرم در رضی آباد یادواره شهدای مدافع حرم در رضی آباد یادواره شهدای مدافع حرم در رضی آباد یادواره شهدای مدافع حرم در رضی آباد یادواره شهدای مدافع حرم در رضی آباد یادواره شهدای مدافع حرم در رضی آباد یادواره شهدای مدافع حرم در رضی آباد یادواره شهدای مدافع حرم در رضی آباد   انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =