مصادف با هفته ی بسیج دانش آموزی،حوزه ی بسیج دانش آموزی خواهران شهرستان ورامین،یادواره ی شهیده محبوبه آشتیانی و۳۶۰۰۰شهید دانش آموز را در مدرسه نمونه امیرالمومنین(ع) برگزار نمود.

به گزارش سرویس فرهنگی آفتاب ری، به نقل از ورامین ما؛ مصادف با هفته ی بسیج دانش آموزی،حوزه ی بسیج دانش آموزی خواهران شهرستان ورامین،یادواره ی شهیده  محبوبه  آشتیانی و۳۶۰۰۰شهید دانش آموز را در مدرسه نمونه امیرالمومنین(ع) برگزار نمود.

در این مراسم،پزوهشگر،نویسنده و راوی راهیان نور، آقای مهدی امینی ضمن تجلیل و تشکر از خانواده های معظم شهیدان،عبدالعظیم تاجیک و غلام رضا صادقی بیان کرد:به برکت شهدای انقلاب اسلامی ملت ایران به مقام رفیع در عرصه های ملی رسیده است.

مهدی امینی اظهار داشت:ما نباید بگوییم جنگ ایران با عراق باید بگوییم جنگ عراق با ایران زیرا ایران کشوری صلح طلب است و این کشور عراق بوده که طالب جنگ و خون ریزی بود.

امینی خاطر نشان کرد که رهبر معظم انقلاب اسلامی فردی رئوف و مهربان بود ولی متاسفانه چهره ی ایشان را در اول کتاب ها ناراحت و اخمو میگذارند. وی  ضمن تعریف و تمجید از مقام شامخ بنیان گذار جمهوری اسلامی گفت:اولین کتاب متعالی قرآن است وبعد از آن نهج البلاغه وسپس صحیفه ی نور امام(ره)است که نه تنها هدایتگر ملت ایران بود بلکه هدایتگر همه ی مردم جهان نیز است.     انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =