پیش‎بینی ۱۲۹ شعبه اخذ رای در قرچک

رییس ستاد انتخابات شهرستان قرچک از پیش بینی ۱۰۸ شعبه اخذ رأی شهری، ۱۸ شعبه روستایی و سه شعبه سیار برای انتخابات اسفند ماه سالجاری خبر داد.

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز؛ علیرضا جعفری رئیس ستاد انتخابات شهرستان قرچک صبح شنبه در ششمین جلسه ستاد انتخابات این شهرستان اظهار داشت: تمام تلاش مجموعه ستاد انتخابات فراهم کردن حضور حداکثری مردم در انتخابات است.

وی افزود: تعداد و وضعیت شعبه های اخذ رأی برای انتخابات هفتم اسفندماه در شهرستان قرچک مشخص شده و ۱۲۹ شعبه، کار اخذ آرا در این شهرستان را بر عهده دارند.

جعفری ادامه داد: افزایش تعداد شعبه های اخذ رأی در شهرستان قرچک نسبت به انتخابات گذشته، با هدف زمینه سازی برای حضور هر چه بیشتر مردم و سهولت در اخذ آرای رأی دهندگان صورت گرفت.

وی اضافه کرد: قرچک از ۱۰۸ شعبه اخذ رأی شهری، ۱۸ شعبه روستایی و سه شعبه سیار برخوردار است که  ۶۱ درصد شعب اخذ رأی در مدارس و اماکن دولتی و ۳۶ درصد آن ها در مساجد و حسینیه ها مستقر می شوند.

معاون فرماندار قرچک در خاتمه یاداور شد: آموزش فعالان حوزه انتخابات در شهرستان قرچک آغاز شده است و طی روزهای آینده آموزش اعضای هیئت اجرایی به منظور برگزاری پرشور انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس شورای اسلامی کلید خواهد خورد.

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =