فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: ۲۰ فروردین فرصت مغتنمی برای درک آرمانهای شهدای هسته ای و تجدید پیمان با آنان برای تحقق حق مسلّم ایران اسلامی در این زمینه است.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، “ابوالقاسم مهری” در گفت وگو با خبرنگار دیمه نیوز، با اشاره به فرا رسیدن ۲۰ فروردین سالروز ملی فناوری هسته ای اظهارکرد: فناوری هسته‌ای محصول عزم ملی و مدیریت جهادی و رسیدن به این مرحله از دانش هسته ای نمایانگر اراده ملت برای فتح قله‌های علمی و رسیدن به استقلال بی قید و شرط است.

وی گفت: برخلاف همه توطئه‌ها، تنگ نظری‌ها و عداوت‌های کینه توزانه دشمنان، خون مطهر شهیدان و همت والای امت و صلابت و استواری مسؤولان و در رأس مقام معظم رهبری حق مسلم داشتن فناوری هسته‌ای را برای ملت بزرگ ایران تثبیت کرد.

مهری تصریح کرد: با وجود همه تهدیدها و تحریم‌ها دانشمندان هسته‌ای ایران با دستیابی به سوخت هسته‌ای در عرصه بین‌المللی به جایگاه خاصی رسیده‌اند.

وی با بیان اینکه نظام پرافتخار جمهوری اسلامی همواره بر بلندای قله‌های عظمت و سرافرازی حرکت کرده است، افزود: ضمانت این عظمت و سرافرازی خون پاک شهیدان گلگون کفن است.

فرماندار شهرستان فیروزکوه با بیان اینکه فناوری هسته‌ای محصول عزم ملی و مدیریت جهادی است، این روز را فرصت ارزشمندی برای درک بیشتر آرمان و اهداف شهدای هسته‌ای برشمرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه خاطرنشان کرد: رسیدن به این مرحله از دانش روز با وجود محاصره شدید اقتصادی از سوی غرب، نمایانگر اراده ملت همیشه سربلند ایران برای فتح قله‌های علمی و رسیدن به استقلال بی قید و شرط است.

وی با اشاره به سرعت روزافزون توسعه علمی کشور در تمامی زمینه‌ها، تأکید کرد: این سرعت در زمینه انرژی هسته‌ای رشد فوق‌العاده‌ای داشته که حمایت همه جانبه مردم و رهبری انقلاب از عملکرد دولت ضامن این پیشرفت بوده است.

مهری در خاتمه با بیان اینکه مسلماٌ ایران اسلامی جایگاه خوبی به عنوان الگو در جهان پیدا کرده است، اظهار کرد: تحریم‌های دشمنان هیچ تاثیری در ملت ایران ندارد. انتهای پیام/م

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =