۲۲بهمن ایادی استکبار پاسخ کوبنده‌ای را از مردم خواهند شنید

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم گفت: این مردم مومن ،متدین وانقلابی هرساله با مشت های گره کرده خود پاسخ کوبنده ای به ایادی استکبار و جیره خواران غرب زده آنها می دهند.

به گزارش تهران نیوز ، حجت الاسلام علی تولایی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار رباط نیوز، اظهار کرد: ایام الله دهه فجر یادآور فراز و نشیب های انقلاب اسلامی است، این انقلاب شاهد سختی های بسیاری بوده و امروز بحمدالله با هدایت رهبر انقلاب در سایه آرامش، مسیر همواری را طی می کند.
وی افزود: انقلاب اسلامی به مردم ایران حق انتخاب داد، حق زندگی در سایه خودباوری و اتکاء به خدای متعال را عطا کرد.. وی گفت: در زمان شاهنشاهی مردم ایران نمی توانستند حتی در امورات ابتدائی مملکت خود دخالت کنند، قانون را آمریکایی ها می نوشتند و مزدورانشان در ایران اجرا می کردند.. سرپرست اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم تأکید کرد: هنگامی که انقلاب اسلامی ایران به رهبری بنیانگذار انقلاب در عرصه تقابل با نظام طاغوت پیروز شد، باور افراد براین بود که این انقلاب نمی تواند زیاد دوام بیاورد، اما لطف خدا شامل حال این مردم و انقلاب بود و امروز پس از گذشت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب، مستکبران از قدرت روز افزون ایران اسلامی هراس دارند.. وی با اشاره به قدرت ایمان و اثرگذاری آن در روحیه جهادی ابراز کرد: ایمان به خدا می تواند افراد را به علو درجات برساند، این ایمان به خدا بود که کشور را از سختی های روزهای نخستین انقلاب نجات و امروز به بالاترین سطح خود ارتقاء داده است.. حجت الاسلام تولایی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : دو امر بسیار مهم وسرنوشت ساز راهپیمائی ۲۲بهمن وانتخابات فرا روی ما است که هردوی آنها به نوعی مکمل هم و شرکت گسترده مردم تیری در قلب دشمنان ومعاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.. وی با تأکید برحضورپرشور مردم در راهیپمایی ۲۲ بهمن ماه، خاطرنشان کرد: این مردم مومن ،متدین وانقلابی هرساله با مشت های گره کرده خود پاسخ کوبنده ای به ایادی استکبار و جیره خواران غرب زده آنها می دهند، امسال نیز باشکوهتر از سالهای گذشته در راهپیمائی ۲۲ بهمن ماه شرکت خواهند کرد وبا این حرکت عدم اعتماد خود نسبت به سران غربی را اعلام می نمایند.. سرپرست اداره تبلیغات اسلامی با مهم خواندن شرکت درانتخابات ۷ اسفند ماه گفت:دشمن همواره در صدد القاء روحیه ناامیدی از انقلاب و نظام اسلامی در بین مردم وایجاد شک وتردید نسبت به آراء ماخوذه با هدف عدم شرکت مردم در انتخابات است اما به فضل خدا مردم در انتخابات حضور حداکثری خواهند داشت و همین امر مهر تاییدی بر پایبندی به این نظام ولبیک به ندای ولی فقیه زمان خود حضرت امام خامنه ای خواهد بود.
انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =