مدیر آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه از تجهیز هفت مدرسه و ۳۵ کلاس درس به منظور اسکان مسافران نوروزی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، “یعقوب ایمانی” در گفت وگو با خبرنگار دیمه نیوز اظهارکرد: ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش شهرستان از ۲۸ اسفندماه تا ۱۳ فرروردین ماه سال آینده آماده اسکان مسافران، گردشگران و زائران است.

وی گفت: به این منظور هفت مدرسه تجهیز شده که شامل چهار مدرسه شبانه روزی “امام علی(ع)”، “حضرت خدیجه(س)”، “شهید بهشتی” و “حضرت فاطمه زهرا(س)” و سه مدرسه عادی “هاتف”، “شهید مطهری” و “۱۷ شهریور” است.

ایمانی  تصریح کرد: در این مدارس در مجموع ۳۵ اتاق با امکاناتی نظیر فرش، پتو، تلویزیون، یخچال و سرویس حمام آماده سازی شده است.

وی خاطرنشان کرد: با تمهیدات اندیشیده شده حضور امام جماعت به منظور برپایی نماز جماعت و پاسخگویی به سؤالات شرعی مراجعان برنامه ریزی شده و اهدای کتاب، پذیرایی در زمان اسکان، در اختیار قرار دادن فلاسک آب جوش رایگان و اهدای جوایز در قالب مسابقات فرهنگی، دیگر برنامه هایی است که در ستاد اسکان اجرایی می شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه یادآور شد: در ایام نوروز ۹۲ حدود ۲ هزار و ۹۰۰ نفر در اقامتگاه های آموزش و پرورش شهرستان پذیرش شدند.

وی افزود: در تعطیلات فصل تابستان نیز به رغم ماه رمضان، در مجموع پنج هزار و ۸۰۰ نفر از فرهنگیان و غیرفرهنگیان پذیرش شدند و بحمدالله شهرستان های استان تهران شامل فیروزکوه، دماوند، پاکدشت و شهر ری موفق به کسب رتبه برتر از این نظر شدند.  انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =