۴۰۰ اصله درخت در باقرشهر کاشته شد+تصاویر

همزمان با هفته درختکاری و با حضور مسئولان استانی و شهری، ۴۰۰ اصله درخت با نام شهدای والامقام در باقرشهر کاشته شد.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از باقرشهرنیوز همزمان با هفته درختکاری و با حضور مسئولان استانی و شهری، ۴۰۰ اصله درخت با نام شهدای والامقام در باقرشهر کاشته شد.   DSC_1599   DSC_1544   مراسم گرامی داشت روز درختکاری صبح امروز به همت واحد فضای سبز شهرداری باقرشهر و با حضور دکتر جمالی پور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری، سرهنگ موسی پور فرمانده سپاه حضرت روح الله(ره)، مهندس موسوی بخشدار کهریزک، مهندس استاد فرچ شهردار باقرشهر و اعضای شورای اسلامی باقرشهر و کهریزک برگزار و چهارصد اصله درخت بنام شهدای والامقام منطقه کاشته شد. مهندس استادفرج شهردار باقرشهر در گفتگو با خبرنگار باقرشهرنیوز با اشاره به اینکه هفته درختکاری فرصتی بسیار بزرگ برای توسعه فضای سبز و حفاظت از محیط زیست در سطح شهر است، گفت: شهرداری باقرشهر با رویکرد توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست افزایش فضای سبز را مبنای کار خود قرارداده است.   DSC_1626   DSC_1636   DSC_1629   وی با اشاره به همت شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر در توسعه فضای سبز و کاشت درختان افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده طی ماه های اخیر بیش از ۲۰۰۰ درخت در سطح شهر کاشته شده که این یک اقدام بسیار مهم در راستای توسعه فضای سبز و زیبایی سیمای شهر می باشد.

دکتر جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری نیز در سخنان کوتاهی به اهمیت درختکاری در جامعه اشاره داشت و گفت: متاسفانه در سال های اخیر بحران آلودگی هوا در پایتخت وجود داشته و به همین دلیل همه مسئولان و شهروندان باید به امر درخت کاری اهتمام ورزیده و با کاشت درخت و مداومت در این کار خداپسندانه، سهمی در بهبود هوای شهر خود داشته باشند.

DSC_1619

DSC_1681

DSC_1724

وی در ادامه با تقدیر از عملکرد شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر اظهار داشت: از آقای استاد فرج وهمکارانش درشورای اسلامی به دلیل تلاش های زیاد در کاشت این درختان و همچنین توسعه فضای سبز منطقه تشکر ویژه ای می نمایم و با توجه به اینکه سرانه فضای سبز در شهرستان ری بسیار پایین است، ستاد فضای سبز و دیگر مسئولین مرتبط باید توجه ویژه ای به این امر داشته باشند تا روز به روز شاهد افزایش سرانه فضای سبز و در نهایت برون رفت از این بحران باشیم.

DSC_1740

DSC_1754

DSC_1663

گفتنی است در پایان این مراسم از تعدادی از پرسنل زحمت کش فضای سبز شهرداری باقرشهر تقدیر بعمل آمد.

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =