۹۰ درصد بودجه کشور صرف حقوق کارمندان می‌شود/ناتوانی دولت در اداره کشور

مجمع بسیج شهرستان رباط کریم امروز با حضور مسئولان شهرستانی و استانی در فرهنگسرای معلم جلسات خود را آغاز کرد.

به گزارش تهران نیوز ، خبرنگار سرویس فرهنگی رباط نیوز، مجمع بسیج شهرستان رباط کریم امروز با حضور مسئولان شهرستانی و استانی در فرهنگسرای معلم جلسات خود را آغاز کرد.
براساس این گزارش، در این مجمع، حجت الاسلام حسن نوروزی، نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس با اشاره به توطئه های دشمنان برای تضعیف انقلاب اسلامی به برخی از آن ها اشاره و گفت: دشمنان این اب و خاک همواره سعی در تغییر در قدرت کشور ما دارند و نمی خواهند پله های ترقی  از سوی مردم و نهادهای کشور طی شود. وی ادامه داد: در این راستا دشمنان اسلام و انقلاب از تمام حربه ها برای تضعیف کشور بهره گرفته و نخواهند گذاشت کشور ما به مسیر پیشرفت نزدیک شود که در این راه باید دولتمردان ما بیدار باشند. آمارهای طلاق نگران کننده است نوروزی بیان کرد: متاسفانه ۹۰ درصد از بودجه کشور در راه حقوق های کارکنان هزینه می شود و دولتمردان نمی توانند پروژه ای را افتتاح کنند بر همین اساس توجه به مناطق محروم در دستور خیرین قرار گرفت و آن ها وارد میدان شدند. وی در ادامه به برخی از مشکلات شهرستان پرداخت و اظهار کرد: فرزندان بومی ما و متخصصان باید در راس امور باشند چرا نباید از توان فرزندان شهرستان استفاده شود؟ در ادامه  سرهنگ عبدالرضا زنگنه، معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران نیز با بیان اینکه آمارهای بالای طلاق در کشور نشان از بی توجهی به دین الهی در زندگی است، خاطرنشان کرد: دور بودن خانواده ها از آداب اسلامی و خدا محوری سنگ بزرگی برای ادامه حیات آن ها است. وی افزود: بانوان جامعه باید حضرت زینب(س) را الگوی تمام قد زندگی خود بدانند چرا که این بزرگواران تحکیم بخش زندگی ما بندگان هستند. مسئولان خون شهدا را فراموش نکنند وی با انتقاد از بی توجهی برخی از مسئولان به  عدم حضور در برنامه های انقلابی، تصریح کرد: برای تمام کرسی هایی که مسئولان برآن نشسته اند خون شهیدی جاری شده و امروز می بینیم حتی مسئولان به شهدا و خانواده آنها بی مهری می کنند. سعید بیات، فرماندار شهرستان رباط کریم نیز در این مجمع اظهار کرد: بسیج می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات کشور باشد و آبادانی و عمران را به شهرهای ما ببخشد. وی تأکید کرد: مسأله تربیت نسل آینده کشور مهم است و باید به گونه ای عمل کنیم که نسل های بعدی بتوانند عهده دار اداره کشور باشند که اگر چنین نباشد اداره کشور در آینده دشوار میشود. گفتنی از مسئولان حاضر در این مراسم می توان به مسعود مختاری شهردار رباط کریم، مهدی محمودپور شهردار نصیرشهر، اعضای شوراهای شهر رباط کریم، پرند و نصیرشهر اشاره کرد.
dsc_0268dsc_0273dsc_0284dsc_0289dsc_0293dsc_0294dsc_0299dsc_0300dsc_0301dsc_0302dsc_0315dsc_0316dsc_0246dsc_0249dsc_0252dsc_0255dsc_0256dsc_0263dsc_0265
  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =