دستگیری بیش از شصت دانشجو درمقابل وزارت نفت/درگیری و ضرب و شتم دانشجویان توسط یگان ویژه

دقایقی پیش نیروی انتظامی و نیروهای لباس شخصی بیش از شصت نفر از دانشجویان معترض به قراردادهای جدید نفتی(ipc) در مقابل وزارت نفت دستگیر شدند.

به گزارش تهران نیوز؛ تجمع دانشجویان مقابل وزارت نفت در اعتراض به قراردادهای با حضور پر شمار گارد ویژه مواجه شد، نیروی انتظامی با حضور در مقابل وزارت نفت، از برگزاری تجمع دانشجویان مقابل این وزارتخانه که در اعتراض به قراردادهای جدید نفتی است، جلوگیری می کند.
بر اساس این گزارش، به دلیل تجمع دانشجویان از صبح امروز ، گارد ویژه نیروی انتظامی با حضور پرشمار در مقابل وزارت نفت اقدامات امنیتی را در پیش گرفته است به طوری که اجازه توقف معترضان را مقابل وزارت نفت نمی‌دهند.

تدابیر شدید امنیتی نیروی انتظامی در مقابل وزارت نفت برای جلوگیری از تجمع دانشجویان مقابل این وزارتخانه صورت گرفته است.

گفتنی است، این تجمع با دعوت بسیج دانشجویی و جنبش عدالتخواه دانشجویی برگزار شده است. به محض حضور دانشجویان مقابل وزارت نفت گارد ویژه با دانشجویان معترض درگیر شده و به ضرب و شتم دانشجویان پرداختند. گفته شده تعدادی از دانشجویان معترض توسط گارد ویژه بازداشت شدند. در حالی گارد ویژه با برخورد شدید و بازداشت دانشجویان باعث متفرق شدن جمعیت شد که کارشناسان معتقدند در سال های آتی و در صورت به نتیجه رسیدن این قراردادها فسادهای اقتصادی متعددی مانند کرسنت از آن بیرون خواهد آمد. لازم به ذکر است دانشجویان پیش از این اعلام کرده بودند در اعتراض به قراردادهای جدید نفتی، صبح امروز مقابل وزارت نفت تجمع می‌کنند. هم اکنون نیروی انتظامی از حرکت دانشجویان معترض دانشگاه امیرکبیر که از سمت حوزه هنری و درب حافظ دانشگاه،  قصد پیوستن به تجمع را داشتند ممانعت به عمل آورده و چند نفری را نیز بازداشت نموده اند. بنا  بر خبرهای ارسالی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)، دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی و مسئول بسیج دانشگاه امیرکبیر جزء دستگیر شدگان تجمع امروز می باشند. photo_2016-01-30_12-14-19
 

انتهای متن/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 2
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ۲۱:۲۲ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۰
    مملکت قانون داره، هرکی هر وقت دلش خواست و دید منافع"حزبی" اش در خطره حق داره توی خیابان لشکر کشی کنه با تشکر از ناجا
  • ۰۰:۲۳ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۳
    بسی جای تاسف برای دولت مردان که خودرا طرفدار آزادی وانتقاد میدانند