مسئولان بیانیه گام دوم را مورد توجه قرار دهند

معاون امور بین‌الملل حزب موتلفه گفت: آحاد جامعه، همه مسئولان و مقامات کشور باید بند بند بیانیه گام دوم را مورد توجه قرار دهند.

حمیدرضا ترقی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی شبکه خبری تهران نیوز با تشریح بیانیه‌ تحلیلی اخیر رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: پیام مقام معظم رهبری حاوی نکات راهبردی برای آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و به این جهت که اکنون وارد گام دوم در فرایند انقلاب اسلامی شده‌ایم  باید تلاش کرد تا هر آنچه در توان داریم در جهت متجلی و عملی شدن این بیانیه که خط بطلانی بر تمام نقشه های دمشنان این نظام انقلاب است  انجام دهیم. وی  با تاکید بر این نکته که  همه از جمله مسئولان و مقامات کشور باید بند بند این بیانیه را مورد توجه قرار دهند، گفت: امروز بیش از گذشته جوان کار‌های مطالعاتی و تحقیقاتی ویژه و گسترده‌ای را در خصوص بیانیه گام دوم لازم است که پیگیری و انجام دهند، چرا که ایشان در این بیانیه در کنار واکاوی دستاورد‌های گذشته انقلاب اسلامی، تمام سیاه نمایی‌های ۴۰ ساله دشمن نسبت به ایران اسلامی را هم از بین بردند.

بیشتر بخوانید:

اهمیت حمایت مسئولان از جوانان

معاون امور بین‌الملل حزب موتلفه با بیان این‌که انقلاب اسلامی پیشرفت‌های ۴۰ ساله  را با وجود تهدیدها، تحریم‌ها، جنگ و انواع و اقسام اقدامات تخریبی به دست آورده است، عنوان کرد: به روی کار آمدن بیش از پیش جوانان مومن و انقلابی در عرصه‌های مختلف و البته حمایت همه مسئولان از چنین جوانانی، موجب رشد روز افزون این پیشرفت‌ها خواهد شد و در این بیانیه رهبر معظم انقلاب تاکید ویژه‌تری داشته‌اند. وی بیان داشت:طبق بیانیه رهبر انقلاب، گام بعدی کشور همان دولت سازی و جامعه سازی اسلامی و همچنین هدف گذاری برای فراهم کردن و ساختن تمدن اسلامی است که البته این مهم با اتکای کامل به توانمندی‌های و ظرفیت‌های داخلی خودمان به‌ویژه استفاده از توانمندی‌های جوانان یا به تعبیری بهتر، رویش‌های انقلابی به خوبی در دسترس خواهد بود و محقق می‌شود. ترقی در پایان تصریح کرد: حزب موتلفه اسلامی طبق خط مشی که دارد در پیاده‌سازی و عملیاتی کردن رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب که چراغ هدایت و روشن مسیر رشد و تعالی است با تمام توان ورود کرده و خواهد کرد و در این مسیر تبیین، تشریح و کردن این راهبرد‌ها برای اجرایی شدن بیانیه گام دوم را به‌طور جدی تحت پیگیری قرار خواهد داد و موتور محرکی برای این مهم خواهد بود. انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =