فرماندار شهرستان قرچک بیان کرد: در این شهرستان ۱۱ هزار ورزشکار سازمان یافته وجود دارد که ۳۵۰ نفر از آنان قهرمان ورزشی از سطح استانی تا المپیک هستند که باعث افتخار قرچک در میادین ورزشی شده اند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از قرچک آنلاین؛ علی صادقی در افتتاحیه اولین المپیاد درون استانی دانشگاههای پیام نور استان تهران که با حضور شهریار فرهمند راد معاون آموزش، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور استان تهران، امیرحسین امیرخانی رئیس دانشگاه پیام نور قرچک، رؤسای ادارات ورزش و جوانان و آموزش و پرورش و جمعی از قهرمانان و ورزشکاران در مرکز پیام نور این منطقه برگزار شد، افزود: انسان برای تداوم زندگی نیاز به تحرک و نشاط دارد و ورزش این تحرک را به انسان هدیه کرده و علاوه بر آن روح و بدن را صیقل و پرورش می دهد.

وی بیان کرد: در این شهرستان ۱۱ هزار ورزشکار سازمان یافته وجود دارد که ۳۵۰ نفر از آنان قهرمان ورزشی از سطح استانی تا المپیک هستند که باعث افتخار قرچک در میادین ورزشی شده اند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با قدردانی از برگزارکنندگان این المپیاد ورزشی، اظهار امیدواری کرد تا مسابقات خوبی در این شهرستان برگزار شود.

گفتنی است در پایان این مراسم از سوی فرماندار و مسئولان حاضر، از قهرمانان کشوری و جهانی شهرستان قرچک تجلیل شد.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =