مسئولان شهرستان های استان تهران نظرات و دیدگاه های خود را درباره روز مبارزه با استکبار جهانی بیان کردند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، مسئولان شهرستان های استان تهران همگام با اقشارمختلف مردم در راهپیمایی یوم الله 13 آبان حضور یافتند، و نظرات خود را در رابطه با روز مبارزه با استکبار جهانی اعلام کردند.

فرمانده سپاه ناحیه ورامین: مردم ایران عزیز دارای درک بسیار زیاد می باشند، و به این مسئله نیز آگاهند که اگر امروز در این تظاهرات شرکت نکنند فردا باید در مرزها و یا حتی درون خاک کشور با جنگ سخت در مقابل دشمن ایستادگی کنند.

فرماندار ورامین: 13 آبان روز ایستادگی در مقابل ستمگران عالم است، روزی که مقر خیانت و جاسوسی دولت اشغالگر آمریکا به تسخیر جوانان انقلابی درآمد.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت ملارد: تسخیر لانه جاسوسی که به تعبیر امام (ره) انقلاب دوم نام داشت با حرکتی برنامه ریزی شده توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) صورت گرفت و با اقداماتی که بعد از آن انجام شد به تمام دنیا ثابت کردند که این مکان هیچ گونه شباهتی به سفارتخانه نداشته و مرکز جاسوسی از کشورهای منطقه و همچنین کشور جمهوری اسلامی است.

فرماندار شهرقدس: موضع ملت ایران و در مقابل سیاست‌های استکباری آمریکا مشخص بوده و هیچ گاه این سلاح مرگ بر آمریکا را زمین نمی‌گزاریم تا آمریکا از این سیاست‌های زیاده خواهی‌اش دست بردارد.

فرمانده سپاه ناحیه پیشوا: ۱۳ آبان روز تحقیر استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار و  روز وحدت تمام جناح های سیاسی درون نظام است که در این روز ابهت پوشالی آمریکا شکسته شد و شعار حضرت امام (ره) که فرمود «آمریکا نمی‌تواند هیچ غلطی بکند» تجلی عینی یافت.

امام جمعه پیشوا: کشف و فتح لانه جاسوسی آمریکا موجب بقا و دوام انقلاب شد و همان طور که نظام شاهنشاهی در ۲۲ بهمن برچیده شد،  با تسخیر لانه جاسوسی سلطه آمریکا بر کشور ما نیز از بین رفت .

امام جمعه پاکدشت: همان گونه که رهبرعزیزمان دیروز باردیگراعلام کردند “امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند” ما امروز انزجار خودرا با شعارمرگ برامریکا ومرگ براسرائیل نشان خواهیم داد .

فرمانده سپاه دماوند: 13 آبان یادآور وقایع مهمی در تاریخ ملت ایران است که تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سالروز کشتار دانش آموزان ایرانی به دست رژیم پهلوی و تبعید امام از ایران به ترکیه به سبب مخالفت با ظلم بزرگی به نام کاپیتولاسیون به یاد ماندنی ترین واقعه این روز است.

فرماندار دماوند: آمریکا و اسرائیل مستکبرین جهان هستند که برای براندازی این نظام انواع فشارها و ظلم ها را بر ملت ایران روا داشته اند و این روز تنها مختص دانش آموزان و دانشجویان نیست، بلکه همه ملت ایران این روز را گرامی می دارند و شعار مرگ بر استکبار سر می دهند.

فرمانده سپاه قرچک: امریکا هیچگاه دست از دشمنی با ایران برنخواهد داشت. امریکا از سویی با ایران وارد مذاکره می شود و از طرف دیگر تحریم های فلج کننده وضع می کند. آیا این نشان دهنده حسن نیت است یا سوء نیت؟

امام جمعه فیروزکوه: چنین روز پرشکوه و ماندگار، روزی است که جوانان همیشه غیور ایران و دانشجویان پیرو خط امام با عمل انقلابی خویش به جهانیان فهماندند که می‌خواهند با توکل به خدا و تکیه بر اقتدار دین و ایمان در برابر اهریمن بایستند.

فرمانده سپاه فیروزکوه: شعار” مرگ بر آمریکا” یکی از خواسته های اصلی مردم انقلابی و شهید پرور ایران است و هیچگاه نباید در فکر کوتاهی کردن در بیان  این شعار باشیم.

فرماندار فیروزکوه: ما هیچگاه از رابطه با آمریکا خوشحال نخواهیم شد و همواره آمریکا و اسراییل را دشمنان اصلی خود و همه مسلمانان دنیا می دانیم.

فرماندار پردیس: همه ملتهای آزاده جهان خواستار عدالت و برچیدن بساط استکبار گران هستند به همین دلیل همه ملتهای آزاده و بویژه ملتهای آزاده ایران فریاد مرگ بر امریکا و مرگ بر استکبار سر میدهند.

فرمانده سپاه پردیس: چون آمریکایی ها گفتند فشار را در کنار مذاکره داریم ما هم مرگ بر آمریکا را در کنار راهپیمایی داریم.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =