بیشتر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی روی می هد

سخنگوی قوه قضاییه گفت: بیشترین تخلفات در فضای مجازی روی داده است که از سال‌های گذشته کمتر است.

به گزارش خبرنگار تهران نیوز، محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه امروز در نود و دومین نشست خبری خود در پاسخ به سؤالی در خصوص گشایش پرونده‌ای برای صداوسیما با توجه به انتشار فایل صوتی یکی از دست‌اندرکاران پرس‌تی‌وی و شهرزاد میرقلی‌خان از کشور گفت: تا کنون از طرف صداوسیما یا هیچ نهاد امنیتی گزارشی رسمی به دستگاه قضایی منتقل نشده بنابراین پرونده‌ای در این خصوص تشکیل نشده است.

سخنگوی قوه قضاییه افزود: اگر این خانم که به گفته رئیس سازمان صداوسیما توسط نهاد امنیتی وادار به خروج از کشور شده دو تابیعتی شده است موضوع شکل خاص خود را دارد و اگر دو تابیعتی نباشد نیز شکل خاص خود اما چون گزارش رسمی در این خصوص نیامده است امکان اظهارنظر قطعی وجود ندارد.

اژه‌ای در پاسخ به سؤالی در خصوص شمار تخلفات انتخاباتی و اهم موضوعات آن گفت: تا کنون شمار این پرونده‌ها به ۵۰ فقره نرسیده است و بیشتر این تخلفات در فضای مجازی روی داده است که از سال‌های گذشته کمتر است.

وی تأکید کرد: غیر از یکی دو مورد مانند واقعه شوش که در آن یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند باقی پرونده‌ها حاد نبوده است و برخی شکایت‌ها توسط نامزدها صورت گرفته و برخی دیگر را خود مدعی‌العموم وارد شده است.

انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =