۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۱
2 انتصاب جدید در شهرداری قدس

ناصر رجبیان به عنوان رییس سازمان مدیریت پسماند و علی اصغر امیریان به عنوان رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری قدس منصوب شدند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ مسعود مختاری ، شهردار  قدس در احکام جداگانه ناصر رجبیان را به‌عنوان رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قدس و علی اصغر امیریان را به‌عنوان رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری قدس منصوب کرد.
بر اساس این گزارش مراسم معارفه روسای این دو سازمان با حضور سرپرست معاونت خدمات شهری قدس، مشاور ارشد شهردار، مدیران عامل سازمان‌های تابعه شهرداری قدس و مسئولان ادارات شهرداری روز گذشته در محل حوزه خدمات شهری قدس برگزار شد.
حمید کاظمی صیاد، سرپرست معاونت خدمات شهری قدس در این مراسم گفت: مسئولیت یک امانت است که در اختیار ما گذاشته شده است که امیدواریم بتوانیم از این امانت به خوبی نگهداری کنیم و به‌دنبال آن رضایت خداوند و مردم را نیز مد نظر قرار دهیم.
وی افزود: رویکرد ما نسبت به مسئولیت، همیشه باید رویکرد امانت مداری باشد و غفلت از این مساله، آسیب‌زا خواهد بود.
سرپرست معاوت خدمات شهری قدس تصریح کرد : یکی از عوامل مهم عقب ماندگی در سازمان‌ها و نهادها احساس ماندگاری و ثبات مدیریتی مسئولان است بنابراین مدیران و مسولان  باید احساس کنند که همیشه ماندگار نبوده و دائم در حال تغییر و جابجایی هستند.
کاظمی صیاد یادآور شد: ساختار سازمانی و تشکیلات سازمان‌های وابسته به شهرداری‌ها، مطابق ضوابط تشکیلاتی شهرداری‌ها که سال گذشته توسط وزیرکشور ابلاغ شد، باید تا پایان سال جاری ادغام و با اصلاحات لازم سازمان‌های جدید ایجاد شوند.بنابراین در ساختار جدید شهرداری قدس با ادغام سازمان های پایانه ها،اتوبوسرانی و تاکسیرانی سازمان جدید حمل و نقل بار و مسافر ، با ادغام سازمان خدمات موتوری و اداره پسماند سازمان مدیریت پسماند و با ادغام سازمان پارک‌ها و فضای سبز و اداره زیباسازی،سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری قدس تشکیل می‌شود.
وی ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته شده توسط مدیران عامل سازمان‌های تاکسیرانی،اتوبوسرانی،پایانه ها و مدیران ادارات پسماند و زیباسازی برای روسای جدید سازمان‌های مدیریت پسماند و حمل و نقل بار و مسافر آرزوی موفقیت کرد.
انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =