۲ تهدید جدی در اقتصاد و فرهنگ داریم/نسل جوان اگر توجیه شود انقلاب پیش رونده خواهیم داشت/مرز انقلاب تا دریای مدیترانه کشیده شده است

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران گفت: ما در حال حاضر با نسل جوان انقلاب روبرو هستیم نسلی که امام (ره)، جنگ و انقلاب را ندیده است اما اگر درست توجیه شوند انقلاب پیش روندگی خود را خواهد داشت.

به گزارش تهران نیوز ، سردار علی نصیری دقایقی پیش در گردهمایی مجمع عالی بسیج شهرستان اسلامشهر با تبریک دهه فجر و یوم‌الله ۲۲ بهمن اظهار داشت: این‌که گفته می‌شود انقلاب ما انقلاب تحول دهنده و پیش رونده‌ای بوده حرف گزافی نیست، انقلاب اسلامی به اذعان دشمنان بعد از گذشت ۳۸ سال یک موجود زنده و پیش‌رونده است. وی با بیان این‌که مرز انقلاب اسلامی تا دریای مدیترانه کشیده شده است، گفت: تفاوت حرکت و انقلاب امام خمینی (ره) با انقلاب‌های دیگر این است که دارای مشروعیت مردم است در انقلاب‌های دیگر بعد از پیروزی، مردم مشروعیت ندارند اما در انقلاب اسلامی ایران مردم هم در پیروزی و هم بعد از آن نقش اساسی دارند.

عرصه‌هایی که مردم در آن نقش اساسی داشتند با پیروزی و موفقیت روبرو شدیم

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران به بسیجیان احساس دلسوزی و دغدغه‌مندی داده است وجود بیش از ۲۵ میلیون بسیجی یعنی کسانی که احساس تکلیف کردند شاید خیلی از آنان نیز در سازمان بسیج قرار نگرفته باشند. وی در ادامه با اشاره به این‌که در هر عرصه‌ای که مردم نقش اساسی داشتند پیروزی و موفقیت داشتیم، گفت: مردم در مقابله با تهدیدات داخلی، در جنگ هشت ساله و در عرصه‌های مختلف ایستادگی کردند و این  ایستادگی و مقاومت  مردم در هر شرایطی نتیجه داد.

استفاده از از ۴ میلیون نیروی کار و بازار ۷۰ میلیونی در اقتصاد مقاومتی

سردار نصیری بیان داشت: ما در شرایط کنونی با دو تهدید  جدی در حوزه فرهنگ و اقتصاد مواجه هستیم دو تهدیدی که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده است، افزود: تهدید در حوزه فرهنگ از این جهت است که ما با نسل جوان انقلاب روبرو هستیم نسلی که امام  و جنگ و انقلاب را ندیده است اما اگر درست توجیه شوند انقلاب پیش روندگی خود را خواهد داشت. وی ادامه داد: دومین تهدید در حوزه اقتصاد است که با توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در حوزه اقتصاد مقاومتی، باید با کمک ۴ میلیون نیروی انسانی تحصیل کرده و بازار ۷۰ میلیونی و اقتصادی که پشتوانه علمی داشته باشد، این تهدید را از بین برد. به گزارش اسلامشهرخبر، پیش از سخنرانی سردار نصیری، مجید امیرعبداللهیان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت سیدالشهداء (ع) اسلامشهر با تبریک ایام‌الله دهه فجر به تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت. همچنین مسؤولان کارگروه‌های اقتصاد مقاومتی و فرهنگی گزارشی از فعالیت‌های کارگروه‌های شهرستان را ارائه دادند. تجلیل از مسؤولان شهرستان اسلامشهر با اهدای تندیس و لوح تقدیر به پاس زحمات در بازسازی و ساماندهی روستای شهید جعفری (قلعه سیمون) از جمله سایر برنامه‌های این گردهمایی بود. انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =