واژگونی خودرو سواری ۴۰۵ در کمربندی ورامین/حبس راننده داخل خودرو + تصاویر

سخنگوی آتش‌نشانی ورامین از واژگونی یک خودروی سواری پژو ۴۰۵ در کمربندی خلیج فارس ورامین خبر داد، حادثه‌ای که منجر به محبوس شدن راننده داخل ماشین شده بود.

به گزارش «تهران نیوز» ؛ بهنام کرمانی در جمع خبرنگاران سخنگوی آتش‌نشانی ورامین از واژگونی یک خودروی سواری پژو ۴۰۵ در کمربندی خلیج فارس ورامین خبر داد، حادثه‌ای که منجر به محبوس شدن راننده داخل ماشین شده بود. وی با اعلام خبر واژگونی خودروی پژو ۴۰۵ در کمربندی خلیج‌فارس ورامین درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۹:۳۸ صبح امروز واژگونی یک خودروی پژو ۴۰۵ در کمربندی خلیج‌فارس ورامین به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت مأموران دو ایستگاه آتش‌نشانی همراه با امکانات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ورامین عنوان کرد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ هنگام حرکت در کمربندی خلیج‌فارس به دلایل نامعلومی از مسیر اصلی خود منحرف و پس از برخورد با گاردیل در شانه خاکی جاده واژگون شده است همچنین راننده آن نیز داخل اتاقک خودرو محبوس شده بود.

وی با بیان این‌که آتش‌نشانان به سرعت عملیات را آغاز کردند، خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازیهای لازم، راننده محبوس شده را از داخل اتاقک خودرو خارج کردند و وی را برای انتقال به مراکز درمانی به عوامل اورژانس تحویل دادند همچنین آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات مخصوص خودرو را به حالت اولیه بازگرداندند، عملیات در ساعت ۱۰ به پایان رسید و محل برای بررسی علت حادثه به عوامل انتظامی تحویل داده شد.

تصاویر

تهران نیوز تهران نیوز

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =