فرماندار شهرستان قرچک گفت: گاز شهرستان قرچک به‌‌ویژه در منطقه باقرآباد با اجرای پروژه خط 20 اینچ تقویت می‌شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ مسعود مرسل‌پور ظهر امروز در بازدید از اجرای پروژه خط گاز 20 اینچ شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران گفت: پروژه خط گاز 20 اینچ شهرستان قرچک به‌منظور تقویت گاز در این شهرستان توسط شرکت ملی گاز ایران در حال اجرا است و امیدواریم به‌زودی این پروژه به اتمام برسد تا شاهد رفع کمبود گاز با توجه به رشد جمعیت سرشماری سال 95 در این شهرستان باشیم.

وی افزود: با احداث این خط، کمبود گاز موردنیاز شهرستان‌های قرچک و ورامین رفع خواهد شد و تکمیل این پروژه سبب تقویت مدیریت شبکه گاز قرچک خواهد شد.

فرماندار شهرستان قرچک تصریح کرد: جهت تقویت گازرسانی به شهرستان‌ قرچک بخصوص منطقه باقرآباد و همچنین گازرسانی به شهرک صنعتی قرچک، خط لوله گاز 20 اینچ به‌طول حدود 10 کیلومتر از ایستگاه تقلیل فشار گاز مقیم‌آباد شروع و در مسیر کمربندی جنوبی تا میدان پویینک ادامه خواهد داشت که با تلاش شبانه‌روزی شرکت گاز استان تهران با هزینه‌ای بالغ‌بر 25 میلیارد ریال در حال اجرا است.

مرسل پور اظهار داشت: یکی از مشکلات ما نبود گاز در شهرک صنعتی قرچک بود که با اجرای این پروژه مشکل صنایع و صنوف این شهرک برطرف می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با ایجاد این خط انتقال گاز به شهرستان قرچک، حدود 120 هزار مترمکعب گاز به سمت این شهرستان هدایت می‌شود.

ساعاتی پیش مسعود مرسل پور فرماندار شهرستان قرچک به همراه علیرضا رشیدیان معاون امور فنی و عمرانی فرمانداری، عبدالعلی شیرازی رئیس اداره گاز و ایرج شیرنژاد رئیس شورای اسلامی شهر قرچک از مراحل اجرای پروژه خط گاز 20 اینچشهرستان قرچک بازدید کرد.

انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =