فرماندار شهرستان قرچک گفت: چهار پروژه ورزشی شامل خانه بوکس، خانه ژیمناستیک، سالن ورزشی روستای داودآباد و زمین چمن مصنوعی روستای ولی‌آباد همزمان با دهه مبارک فجر در شهرستان قرچک به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش تهران نیوز ، مسعود مرسل‌پور ظهر امروز در جمع خبرنگاران از افتتاح چهار پروژه ورزشی همزمان با دهه فجر در قرچک خبر داد. وی با اعلام این خبر اظهار داشت: خانه بوکس شهرستان با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال و به مساحت ۴۰۰ مترمربع، خانه ژیمناستیک با مساحت ۴۵۰ متر و اعتبار ۲ میلیارد ریال، سالن ورزشی روستای داودآباد در مساحت ۲ هزار متر و با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال، زمین چمن مصنوعی روستای ولی آباد در مساحت هزار و ۲۰۰ مترمربع نیز با اعتبار دو میلیارد ریال در دهه مبارک فجر به بهره‌برداری می‌رسد.   افتتاح پروژه‌های ورزشی، تفریحی و فرهنگی رضایت مردم را به‌دنبال دارد

فرماندار شهرستان قرچک بیان کرد: با افتتاح این پروژه و دیگر پروژه‌های ورزشی، تفریحی و فرهنگی موجبات رضایت ورزش دوستان به‌ویژه روستاییان عزیز فراهم می‌شود.

این مسئول با بیان این‌که پروژه‌های دیگری در حوزه های مختلف در دهه مبارک فجر افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: امسال در شهرستان قرچک همانند سال‌های گذشته برنامه‌های دهه فجر با هدف معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =