قرارگرفتن ۴ پروژه نیمه‌تمام ورزشی ورامین در دستور کار اداره ورزش

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین گفت: چهار پروژه نیمه تمام ورزشی شهرستان ورامین در جزو اولویت‌های اداره ورزش قرار گرفت.

به گزارش «تهران نیوز» ؛ بهره‌برداری از چهار پروژه ورزشی نیمه تمام شهرستان ورامین پس از بازدید رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین از این پروژه‌ها در دستور اداره ورزش این شهرستان قرار گرفت. ابراهیم شیرکوند با اشاره به ۴ پروژه ورزشی نیمه تمام شهرستان ورامین اظهار داشت: پروژه‌های استادیوم ۵ هزار نفری، زمین چمن آبباریک، سالن سرپوشیده شهید مسعود میرزایی و زمین چمن شهید فتحی کلاته در این شهرستان در الویت برای بهره‌برداری قرار گرفت.
وی در ارتباط با ۴ پروژه ورزشی ورامین گفت: یکی از مهمترین اولویت‌های شهرستان ورامین را تامین اعتبار لازم برای تکمیل این پروژه‌های نیمه تمام دانست. رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین افزود: سرانه ورزشی ورامین در حال حاضر ۲۰ سانتی مترمربع است که با بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه تمام، سرانه ورزشی این شهرستان به ۲۳ سانتی متر مربع ارتقاء می‌یابد الوبت استادیوم شهید فتحی جز پروژه هایی است که باید احیا شود. شیرکوند در ارتباط با ۴ پروژه ورزشی ورامین ادامه داد: با تلاش مسوولان شهرستان و با همکاری اداره‌کل ورزش و جوانان استان تهران و وزارت ورزش، اعتبار خوبی را در سال ۹۶ برای به ثمر رساندن این پروژه‌ها خواهیم دریافت کرد. رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین عنوان کرد: خوشبختانه با حضور مهندس شکیبا رئیس اداره فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در سال ۹۶ خبرهای خوبی را برای ورزش ورامین خواهیم داشت. گفتنی است، شهرستان ورامین در حال حاضر دارای ۲۰ مجموعه ورزشی دولتی و ۶۰ سالن ورزشی خصوصی است.
 

تصاویر بازدید رئیس اداره ورزش ورامین از ۴ پروژه‌ ورزشی نیمه تمام

تهران تهران تهران  
انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =