با برگزاری آیین اختتامیه چهل و سومین جشنواره بین المللی فیلم رشد آموزش و پرورش، سه هزار و ۹۲۰ دانش آموز فیروزکوهی به تماشای فیلم های جشنواره نشستند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز، در این مراسم که در سالن آمفی تئاتر “شهید آوینی” دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه برگزار شد، “یعقوب ایمانی” مدیر آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه اظهارکرد: برپایی این جشنواره زمینه را برای پیشرفت و توسعه علمی، فکریف اجتماعی و فرهنگی دانش آموزان فراهم می کند.

وی گفت: امسال برای نخستین بار مجوز اکران فیلم های جشنواره بین المللی فیلم رشد در شهرستان اخذ شذ.

این مقام مسؤول افزود: در این جشنواره که به مدت پنج روز از دهم اسفندماه آغاز شد و تا امروز ادامه یافتف  در مجموع ۴۰ فیلم اکران شد.

وی گفت: در این جشنواره دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی از فیلم های مختلف علمی، آموزشی، فرهنگی و اجتماعی متناسب با سن و مقطع تحصیلی خود بهره مند شدند.

ایمانی تصریح کرد: ۲ هزار دانش آموز مقطع ابتدایی، ۷۲۰ دانش آموز مقطع متوسطه دوره اول و هزار و ۲۰۰ دانش آموز مقطع متوسطه دوره دوم از این فیلم ها بهره مند شدند.

در خاتمه این مراسم و با حضور فرماندار از “مهدی سراج”، “ابراهیم میخ چین”، “مینا میهنی” و “حسین خلیل ارجمندی” از دست اندرکاران جشنواره با اهدای جوایز تقدیر شد.

شهرستان فیروزکوه دارای چهار هزار و ۸۰۰ دانش اموز در مقاطع مختلف تحصیلی است.

جشنواره فیلم رشد در فیروزکوه جشنواره فیلم رشد در فیروزکوه جشنواره فیلم رشد در فیروزکوه جشنواره فیلم رشد در فیروزکوه جشنواره فیلم رشد در فیروزکوه جشنواره فیلم رشد در فیروزکوه

 انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =