کد خبر 647535
۲۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹
انقلاب اسلامی در قلب ملت‌ها قرار دارد

فعال سیاسی اصولگرا گفت: انقلاب اسلامی در قلب ملت‌هاست و هرچند شیوع ویروس کرونا اجازه برگزاری راهپیمایی را نداده است، اما مردم راه‌های دیگر را برای ابراز عشق و علاقه خود به انقلاب برگزیده‌اند.

حسین کنعانی‌مقدم، دبیرکل حزب سبز ایران اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز، اظهار داشت: ملت ایران در 42 سال  گذشته نشان داده که در تمامی حوادث و مشکلات با تمام توان و قدرت در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرده‌اند و این موضوع در تاریخ جمهوری اسلامی ایران تثبیت شده است.

وی افزود: امسال با توجه بحث کرونا و محدودیت‌هایی که وجود دارد، مردم ما به طرق مختلف علاقه خودشان را به انقلاب اسلامی نشان خواهند داد؛ چون انقلاب اسلامی در قلب ملت‌هاست و هرچند شیوع ویروس کرونا اجازه برگزاری راهپیمایی را نداده است، اما مردم راه‌های دیگر را برای ابراز عشق و علاقه خود به انقلاب برگزیده‌اند.

فعال ساسی اصولگرا بیان کرد: تمام کشورهای جهان به خوبی متوجه شده‌اند که ملت ایران دست از آرمان‌ها انقلابی خود بر نمی‌دارد.

کنعانی‌مقدم روز 22 بهمن را تولد دوباره ملت ایران توصیف کرد و گفت: این تولد دوباره موجب شادی و یادآوری خاطرات خواهد بود.

و با اشاره به تبلیغات رسانه‌های غربی و صهیونیستی برای دلسردی مردم از انقلاب اسلامی اظهار داشت: دشمنان انقلاب اسلامی از هر فرصتی برای ضربه زدن به انقلاب استفاده کرده‌اند و به نظر می‌رسد امسال هم به نحو دیگر می‌خواهند بر بوق‌های رسانه‌ای خود بدمند تا بهره تبلیغاتی از آن ببرند، اما ملت ایران ثابت کرده این موضوع بیش از یک خیال خام نیست و با حضور و علاقه ملت به انقلاب اسلامی تمامی این توطئه خنثی شده و خواهد شد.

انتهای پیام/*

کد خبر 647535

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =