وزیر نفت بجای حمله به ستاره خلیج فارس، درباره کرسنت و سیراف توضیح دهد

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی گفت: زنگنه باید بجای حمله به پالایشگاه ستاره خلیج فارس درباره پروژه‌های سیراف، قرارداد کرسنت، قطع ارتباط با ترکمنستان، قرارداد با توتال، لغو قرارداد با پاکستان و افت گاز در پارس جنوبی توضیح دهد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،هادی بیگی نژاد عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به اظهارات وزیر نفت مبنی بر اینکه پالایشگاه ستاره خلیج فارس آنقدر بد مدیریت شده است که می‌بایست به عنوان عبرت در دانشگاه‌ها تدریس شود، اظهار داشت: این در حالی است که پالایشگاه ستاره خلیج فارس در سال ۹۲ و بنا بر نامه زنگنه با حدود ۷۰ درصد پیشرفت تحویل دولت روحانی شد.

وی افزود: احتمالا وزیر نفت در سخنرانی‌های بعدی، پروژه‌های سیراف، قرارداد کرسنت، قطع ارتباط با ترکمنستان، قرارداد با توتال، لغو قرارداد با پاکستان و افت گاز در پارس جنوبی را که از افتخارات خودشان است را به عنوان واحد درسی جدید در مدیریت معرفی خواهند کرد.

بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت چند روز گذشته گفته بود یکی از طرح‌هایی که باید به عنوان یک نمونه اغتشاشات مدیریتی در دانشگاه‌ها تدریس شود طرح پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس است که تحویل دولت یازدهم شد. بنده بدتر از طرح ستاره خلیج‌فارس در عمرم ندیدم، زیرا این طرح تا حدی مغشوش بود که فقط به درد تدریس در دانشگاه‌ها می‌خورد که مبادا این کار دوباره تکرار شود.

وی بیان کرد: در اوایل دوران دولت یازدهم سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء به همراه یکی دیگر از سرداران از پروژه ستاره خلیج‌فارس بازدید کرد. آن سردار بعد از بازدید از طرح پرسید که آیا داعش به این پالایشگاه حمله کرده است؟ آن موقع ما چطور می‌خواستیم از این واحد به هم ریخته بنزین تولید کنیم.

منبع : فارس

کد خبر 650658

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =